Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya kızlar ben bişi sorcam. bugün bi allık aldım aşırı pembe. sürünce yanaklarım ibiş gibi oluyor. deiştirmezler de şimdi. nası daha yumuşak bi görüntü vercem yardım eder misniz? az sürünce bile pespembe oluo.

Hanımlar bu gün elime geçti straw sparişi . . .

Daha öncede bahsetmiş olduğum gibi ürün [ Diorshow ] müthiş korunaklı ve sağlıklı bi biçimde elime ulaştı hemde 3 günde... :1shok:

Yılbaşı sonrası yolculuğa çıkmış olmasına rağmen bu öğleden sonra elimdeydi . . .
Showla yarın show yapacağım deneyimlerimi iletmeme gerek var mı bilemiyorum çünkü neredeyse herkes müthiş müthiş müthiş bulmuş . . .
Fırçası zaten tartışılmazdı umarım gün boyu etkiside bu biçimde olur . . .

Fiyatı bilmek isteyenler olabilir 40.50 ye aldım buradaki mağaza fiyatı 61-60 civarı . . .

almagester06 almagester06 almagester06

Amway ARTISTRY Pürüzsüz Örtücülük Sağlayan Toz Fondöten kullanıyorum oldukça uzun zamandır ve inanılmaz memnunum . . . Ürün çok ince bi o kadarda örtücü . . . cildin resmen kimlik kazanıyor . . . Ürünler konsantre olduğu için de oldukça uzun zaman dayanıyor . Ortalama 6 ay kullanıyorum 13 gr lık tozu .
süprizzzzz

ay nasıl güldüm çağrına çok şekersin.kaydirigubbakcemile2 tşk ederim canım benim.onu düşünüyorum zaten bide ona el atcam. tatlım gle güle kullan dior rimelini bende çok memnunum. buarada bende strawberryden sipariş verdim yeni. umarım benimkide kısa sürede gelir.hihoyyythihoyyyt

fiyat ta verebilirmisin rica etsem?amway in makyaj ürünleri kesinllikle çok güzel ve uzun ömürlü bu konuda çok haklısın geçen sene kapatıcısını kullanmıştım 3 ton vardı içinde sırayla sürüyordum hep kapatıyor hemde aydınlık veriyordu süper bişeydi ama sipariş vermek için amwayci bulmak ta zor yanişutarafagitti

canım benim güle güle kullan. sana bi soru sormak istiyroum şimdi baktım straw dan 33 ytl diyo bu diorshowlar farklı farklımı acaba?

canım benim güle güle kullan. sana bi soru sormak istiyroum şimdi baktım straw dan 33 ytl diyo bu diorshowlar farklı farklımı acaba?

canım bu ürünlerin hepsi orjinal. ama bazen bazı ürünler özellikle indirime giriyor. bende diorshow u strawberryden aldım. emin olabilirsin. ama unlimited olanı hiç denemdim. bi tekin acarda falan denemek lazım

canım bu ürünlerin hepsi orjinal. ama bazen bazı ürünler özellikle indirime giriyor. bende diorshow u strawberryden aldım. emin olabilirsin. ama unlimited olanı hiç denemdim. bi tekin acarda falan denemek lazım

evet evet biri unlimited biride blackout ikisi ayrı şeyler tabii deneyn bilen yokmu ikisinde sonuçlarını merak ettim doğrusuüüüüüfffff öok masraflıyım ama napalım sizden okadar çok şey öğrendim kihihoyyyt

aybike_zehra olurmu masraf diye şey. hepimiz soruyoruz birbirimize. tatlım ben black out kullnamdım. oda kömür karası yapıyo. gurbaa kullnıyodu memnundu. bi arkadaş waterproof almış bin pişmandı. diğerlerimizde klasik diorshow kullanıyoruz. ben yabancı forumlarda blackout ve waterproof olanı beğenmediklrini okumuştum.ben yorumlara bakarken genelde sephora yada amazondan bakıyorum.google yazınca ikinsininde sitesi çıkar karşına orda best seller yazar ordan bakıp yorumnları okuyorum. orda yazıyo ve bazı yabancı sitelerden. ama içind ebi şüphe varsa. tekin acarda falan önce bir dene derim. zaten normal olanı bile çok zor çıkıyor. bide bu unlimited yeni çıkmış bende denemedim.:1hug:

Amway ARTISTRY Pürüzsüz Örtücülük Sağlayan Toz Fondöteni 30 Liraya yeni aldım canım . . . En son yaz başı almıştım ve inan her gün kullandım . . . Zamanla Asla onsuz sokağa çıkılamaz gibi bir duygu yarattı bende . . . Kıyafet gibi !
süprizzzzz

Amwayci bulmak bahsettiğin gibi gerçekten güç...

Diorshow unlimited 33 Lira cnm ki ben bunu spariş etmedim çünkü fırçası bana zayıf göründü . . .
DiorShow un fırçası devasa !!!!

Canım yarın Show yapacağım Showla hemen bilgi veririm ben kendi deneyimimden . . .

canim amway urunleri watson'da satilmiyo mu?

arkadaşlar alakasız bişey sorcam. benim bazı fondötenlerim az kaldı. tüplü olduğu için sık sık fenalık geliyodu. bende watsons dan aldığım minik kaplara sıktım. çünkü öyle olunca kullanmak gelmiyo içimden kenarda duruyo sanki bitmiş gibi.bide böyle şeffaf kutuda olunca elim gidiyo. acaba bozulurmu kötü mü yaptım ki. ama pek şirin oldular hihoyyythihoyyyt

zaten az kalmışlar diosun cnm bence ii yapmışsn ziyan olmamış olur kullanırsın bol bol:) sen ne siparişi verdin almagestercm strawdan bende sipariş verdim demişsn fikir olur bizede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…