Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Alix Avien Maskara aldım, yanına da ruj hediyesi vardı onu arkadaşıma verdim annesine yeni yıl hediyesi oldu kaydirigubbakcemile3

Memnunum, fena değil ..

termal su mudur nedir ondan alcam canım yaa, cilde yararlı birşeymiş güya.

bak bu avene inkinde yazanlar;

ÜRÜN AÇIKLAMASI :
Yatıştırıcı, tahriş giderici ve anti-enflamatuar özelliğine sahiptir. Ciltte tepki veren hassas hücreleri güçlendirir, cildin PH’ının dengelenmesine yardımcı olur, bağışıklık sistemindeki kilit hücrelerin etkinliğini artırarak cildi daha güçlü hale getirir.

Eşsiz ve Değişmeyen Bileşenler:

* Düşük mineralize içerik 207 mgl
* Dengeli kalsiyum ve magnezyum oranı 21
* Silis açısından zengin 14 mgl
* Oligo elementler açısından zenginlik ve uyum (Zn, Cd, Cu, B)
* Nötr PH 7,5
* Bakteriyolojik açıdan saf

pilarr sen ankaradsın bilirsin belkii biberiye sabununu nerden bulabilirimmm ?

pilarr sen ankaradsın bilirsin belkii biberiye sabununu nerden bulabilirimmm ?

canım pilara sormuşsun ama bnde yardımcı olmak istedim,kızılaydan demirtepeye doğru yürürken sgm.de var ben sabuni marka aldım biberiye sabunumu memnunum.bagno di roma bulamadım burda onu tavsiye etmişlerdi ama

canım aktarlarda falan vardır da ben kipadan almıştım, bagno di roma nın biberiyesini.-tatlicadiarzu-

hylgzlm pilar tşk ederiiim zaten sgm ye gitmek istiyordum böylece bi bahanem oldu Şeniz

ben de bugun bunlari aldim=)
watsons honey el kremi
rimmel french maicure
rimmel nail tip whitener
flormar ojeler
pastel oje
flormar cift tarafli goz kalemi

dior kiss parlatici
ve diorun far&ruj paleti ise hediye geldi:teytey:

Son düzenleme:
rimle alcam daaa maybelline alayım dedim digerleirini hiç kullanmadım da

sölerim tabi cnmm Şeniz
ben volume express inin kullandım güzeldii ama bol sürmen gerekiio şimdide yeşil renkli olan var ya o uzatıomuş ondan alıcam
:asigim:

sölerim tabi cnmm Şeniz
ben volume express inin kullandım güzeldii ama bol sürmen gerekiio şimdide yeşil renkli olan var ya o uzatıomuş ondan alıcam
:asigim:

uzatmasını istemiorum ben ya ztn uzun çok komik oluo göz kapaklarıma değio rahatsız oluorum :sm_confused: kahverengi rimel denemedim hiç :uhm:merak ediorum ondan almaı düşünüorum

avene mi daha iyidir acaba yoksa la roche posay mi :sm_confused: avene inde varmış termal suyu, hangisini alsam acaba :uhm: bide nuxe diye 1 marka var, o da eczane markası, hiç bir bilgim yok kendisi hakkında benneyaptımki
pilarcım merhaba canım Şeniz
avene ve nuxe kullanmadım ben hiç bilmiyorum marka olarak nasıl ürünleri var ama la roche posayın hemen hemen çoğu ürününü kullandım.
termal suyunuda kullanıyorum.
bilmiyorum ya ben bu markaya çok güveniyorum.
avrupanın termal dermatoloji merkezi olarak kabul ediliyormuş biliyomusun,la roche posay kaplıcalarının tedavi edici etkiside kanıtlanmış,ürünleride kaplıcaların zengin mineralli içeriklerinden yapılıyormuş.
yani benim şu kötüdür diyebileceğim bir ürünü çıkmadı henüz.
termal suyun cilt sıkılaştırıcı özelliğide var zaten
yani bir dene istersen canım Şeniz

olabilir tabi kahvedee benimkiler kısa uzatsın istiyorum hacim versinde istiyorum amaaa :sm_confused:
bi de şeftali tonlu rujj alcam simli varsa tavsiyennizz söyleeni lütfennn
sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:

canımm Şeniz
peki bunu hergün mü kullanıyorsun, makyajdan önce/sonra mı yoksa makyajı çıkardıktan sonra mı gece yatarken mi ne zaman kullanıyorsun tatlım Şeniz
çok sevindim valla, kullanan birinin yorumlarını duymak daha başka oluyor :asigim: Şeniz

valla güzelim ben hergün kullanıyorum.
cilt temizliğini tamamlayıcı olarak.
makyaj sabitleyici özelliği varmış gibi birşey de okudum CADIARZU
ama o konuda bir bilgim yok,yani bir denemk lazım aslında.
canım ben günde 1 defa kullanıyorum,makyajımı temizledikten sonra yüz temizleme jeliyle yıkayıp en son termal su kullanıyorum.
gece yatarken kullanamıyorum ben tretin ve isotrexin kullanıyorum çünkü.
ama gece yatarken kullanılması çok daha iyi olabilir aslında antioksidan özelliğide varmış çünkü,en azından cildi dinlendirir.
birde haftada kaç sefer peeling yapıyorsan mesela,ardından termal suyla yatıştırıp destekleyebilirsin cildini.
bilmiyorum ya benim hoşuma gidiyo,seviyorum şutarafagitti

:asigim: Şeniz

kızlar şeftali tonu ruj arayanlara duyuru: maybeline 106 çok güzel.tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…