Saç Rengi ve Saç Boyama resimdeki saç rengimi cila yapar gibi nasıl açabilirim? yardım edin...

cetinella

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2013
7
6
arkadaşlar orjinal saç rengim koyu kestane, evde kapiçinoya boyamıştım kuaforde ise röfle attırdım...
bu renkten sıkıldım 1,5 cm dip boyamda geldi...açıcı kullanmadan hangi boyayla saç rengimi hem dipleri hem de boyalı ve röfleli kısımları da açabilirim??? kızıllık gitsin istiyorum böyle dip boyası gelmiş kınalı saçlar gibi hissediyorum... yardımcı olun lütfen boyamayı kafaya koydum ama röfleme de zarar gelsin istemiyorum :44: açık sarıya doğru dönmek istiyorummmm

hadi yardım edinn bi kaç ton açalım saçımı cila yapar gibi :)

böyle olsun istiyorum

Son düzenleme:
ama illede açıcı kullanmıcam deren palette deluxe al boyanın içinde açıcı özelliği var istediğin bi rengini deneye bilirsin

google a
yasemin uzunoğlu platin sarısı yaz
çok güzel anlatımlı resimli blog açmış bayan
ben ordakilerinin aynısını annemde denedim saçı seninkinden biraz koyuydu
ordaki anlatıma uyarak çok güzel renk elde ettik
yasemn uzunoğlunu şiddetle tavsiye ederim

Son düzenleme:

konu sahibi kusura bakmaz inşallah benimde bi sorum var
saçlarımı koyu kahveye boyuyorum ama siyah bildiğin öyle duruyor kimse inanmıyor
bu denediğiniz gibi denesem ne kadar açılır saçım

saçlarımı koyu kahveye boyuyorum ama siyah bildiğin öyle duruyor kimse inanmıyor

canım saçının ana rengi kestane rengiyse kahveye boyayınca öylle oluyor sen önce saçını koleston yoğun açıcı ile aç sonra üzerine istediğin rengi boya açmadıkca açık renge dönemezsin

canım palette deluxe 10-a küllü açık sarı nasıl yapar sence

canım kuaförlere göre aralıklarla küllü sarıya boyaya boyaya platine dönermişşşşş
bencee yalannn para kapmak için işi uzatıolar sen açıcı ile dene vede attığım özel mesajı oku sana mesaj gönderdim
ayrıcaaa saçında boya varsaa açma işleminide 2 ker uygulaya bilirsin çünkü ilkinde çok açılmaz önce boyayı kusturmuş olursun 2-3 hafta sonra 2. açıcıyı kullanırsın peşindende istediğin sarıyı boyarsın tabii palette deluxe 10.1

canım saçının ana rengi kestane rengiyse kahveye boyayınca öylle oluyor sen önce saçını koleston yoğun açıcı ile aç sonra üzerine istediğin rengi boya açmadıkca açık renge dönemezsin

evet saçlarımda söylediğin gibi koyu kestane siyah gibi
ama saçımın yarısı boyalı yarısı boyasız onu nasıl dengeleyeceğim çok yıpranır mı sarı yapmak istemiyorum kahve tonlarında rengi kırılsın istiyorum sadece.henüz aklımda bi renk yok yani.
eğer çok yıpranacaksa ben tekrar siyah tarzı boyayacağım sırf sıkıntıdan boyayasım var

bu arada annemden sonra teyzemide boyadım ama onun saçında siyah boya olduğundan çok açılmadı kızıl renk oldu o yüzden 2. açıcıyı uygulayacağız biraz vakit geçssin dedik yani seninde çok koyuysa kızıl olur ama sarı falan istemiosan kızılın üstüne hafif koyu tonlardan atabilirsin

canımcım benim saçım ince telli kurudur
2 hafta ara ile 2 kere açtırdım iki kere boyattım platin sarısı
ilk 1 hafta kuruluk hissediosun onuda saç kremleriyle giderebiliosun geçio sonra
dediğin gibi dipler ana saçınca oralara sürmeden boyalı yerleri ilk boya 45 dk falan duruo zaten boya son 5-10 daaka kaldığında diplerinede uygullaya bilirsin açıcıyı her zaman uçlardan başlayarak sür ve saçınız kısada olsa gür saçlara bir kutu yetmio
ayrıca evde açıcıyla uğraşamam dersen tanıdık kuaförüne gidip sadece saçın açtıra bilirsin açma işleminden sonra istediğin rengi alıp evde üzerine geçebilirsin ben eskiden böyle yapıodum ucuza geliodu saçım o zamanlar kalçalarıma kadardı csaret edemiodum alacalı olur die :))

teşekkür ederim

bende saçlarımı burda kürlerle falan uğraşarak belime getirdim şimdi korkuyorum zaten kuaför fobim var belimde saçlarımı omuzlarımda kesmişti ondan sonra korktum gitmem lazım kestirmeye gidemiyorum.dediğin gibi uçlarda deneyeceğim biraz olmadı boyamam olursa güzel olur

googledan baktım ama açıcı kullanmadan yapmak istiyorum ben.. işime yaramadı...
palette 10-1 diplerde ve rofleli kısımlarda nasıl açar ne derece acar onu merak ediyorum

haklısınn saç işi cesaret işi heleki uzunsa :)
insan kıyamıo valla sen saçının bi tutamında dene bi beğenirsen hepsini yaparsın

googledan baktım ama açıcı kullanmadan yapmak istiyorum ben.. işime yaramadı...
palette 10-1 diplerde ve rofleli kısımlarda nasıl açar ne derece acar onu merak ediyorum
o zaman bence bir tutamında denicen her renkte farklı ton tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…