Resimdeki gibi silik gorup kan pozitif cikan veya silik koyulasan var mi 💜

Perlitik

.
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2017
3.842
4.787
Merhaba kızlar konu açtıkça zamaninizdan çalıyor gibi hissediyorum ama burası kız kardeş sayfası gibi kimseyle konusamadiklarimizi konuşuyoruz ve tecrubelerden yararlanmak cok guzel oluyor 💜
Herkese hayırlı kandiller öncelikle 💜
Resimdeki gibi bir durum yaşayıp çizgisi koyulasan veya kan verip sonuç alan oldu mu
Batim normalde 11 martta erken yumurtladim sanırım 7 8 mart olacak💜

Eklentiler

• 20230306_070957.jpg
    20230306_070957.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 79
  • 20230306_070031.jpg
    20230306_070031.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 81
  • 20230306_065948.jpg
    20230306_065948.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 79
Gayet ben buradayım diyor kuzum hiç sıkıntı yapma lütfen 🌺🌺🌺

Kuzum yakın arkadaşım gebe ya o da böyle stres yapmıştı ilk demistim.kizim deli misin testinde baya belli🤣 ama cidden insan teste guvenemiyormus umarım öyledir 💜🧿 darısı hepimizin başına Amin

Merhaba kızlar konu açtıkça zamaninizdan çalıyor gibi hissediyorum ama burası kız kardeş sayfası gibi kimseyle konusamadiklarimizi konuşuyoruz ve tecrubelerden yararlanmak cok guzel oluyor 💜
Resimdeki gibi bir durum yaşayıp çizgisi koyulasan veya kan verip sonuç alan oldu mu
Aynı test.. Daha silik haliyle öğrendim pozitifi. Hayırlı olsun bence net hamilesin. Kan ver 🙏🏼🌸🤍

Aynı test.. Daha silik haliyle öğrendim pozitifi. Hayırlı olsun bence net hamilesin. Kan ver 🙏🏼🌸🤍

Yaaaa sağlıkla kucağına al inşallah canım 💜🧿 içim rahatladı biraz verdim kan sonuç bekliyorum regline kaç gün kala yaptirmistin kan degerin kaç cikmisti 🙈🧿💜

Canim tebrik ederim😍 Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin ❤️ darisi bizlerin basina☺️

Kızlar ben adet gunumdeyim yaptım negatifti 😔 yani hamile olsam en azından silikte olsa çıkması gerekmez miydi

Amin canim kan sonucunu görmeden sevinmiyorum umarım güzel bir değer çıkar 💜🧿 Amin Rabbim yipratmadan herkese nasip etsin
Amin canim.. kan verdin mi? Ve belirtilerin varmiydi ☺️ dogal yolla mi yoksa catla ignesi vs birsey yaptin mi bizlerde belki bi umut olur bende bekliyorum 4 günüm kaldi rabbim hayirlisini versin❤️

Amin canim.. kan verdin mi? Ve belirtilerin varmiydi ☺️ dogal yolla mi yoksa catla ignesi vs birsey yaptin mi bizlerde belki bi umut olur bende bekliyorum 4 günüm kaldi rabbim hayirlisini versin❤️

Kuzum ocak ayında klomen kullandım şubat ayında vitamin dışında birsey kullanmadim ama Dr a yumurta takibi yaptırdım 4 5 kere gittim Dr a. Yumurtlama zamanları verdiği ilişki günlerinde gynoseed jel kullandım ama kan sonucum daha çıkmadı testler üzebiliuor o yüzden sevinemiyorum bile. 1 haftadır inanılmaz ağrım vardı ama böyle regl olacakmışım gibi

X