Renova diyet

Merhabalar.Renovadiyetten Online diyetisyenle goruşerek iki ay danişmanlik aldım.Bu süreçte 64 kilodan 54 kiloya düştüm.Her gün en az bir saat tempolu yürüyüş yaptım.Günlük 3 litre su tükettim.Ben açıkçası memnun kaldım.Sorunuz varsa sorabilirsiniz.Bu arada şunu da ekleyeyim hormonlu spiral sonrası bu kiloya çıkmıştım ve spirale rağmen kilo verdim.

Merhaba. Listeleri nasıl oluyor?
Aralıklı oruç seklinde mi yoksa 3 ana 3 ara klasik listelerden mi?

Ben aralıklı oruç olarak yaptım.Normalde de böyle beslendigim için.İki ana iki ara öğün yapan da vardı.Öncelikle sizin beslenme şeklinizi öğrenip ona göre bir harita çiziyorlar.Listeleri bence ağırdı.Bazi haftalar detoks tarzı oluyordu.Ancak ben kaldırabildigim için sorun etmedim.

Teşekkür ederim cevabınız için

Bunu size soruyorlar. Siz nasıl isterseniz listeyi o şekilde hazırlıyorlar. Fikir değiştirip bir hafta aralıklı oruç bir hafta 3 öğün beslenme de isteyebilirsiniz. Bence iletişime çok açık insanlar. 3-3 değil de 3 ana 1 ara öğün şeklinde veriyorlar. Bence de listeler çoğunlukla çok sıkı, ama çok güzel verim alınıyor. Şeyda hanım zaten bunlar kilo vermek için diyip eğitimlerde de normal beslenme düzeninde olması gerekenleri anlatıyor. Ben tavsiye ediyorum. 10 günlük detoks grubu ile başlanıp sonra gerisi getirilebilir.

21 günlük grubuna girmiştim. Çok iyi bir whatsapp grubu idi. 6 kilo verdim, 1.5 beden kadar inceldim. Normalde listeye sadık değilimdir ama eksiksiz yapmıştım. Basit tariflerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…