renkli nemlendirici

qrkm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2010
30
0
17 yasındayım diorun renkli nemlendiricisini kullansam olur mu?

merhaba canım ben 16 yaşındayım ve oriflame kataloğundan çok uygun bi fiyata (8 lira ya) :KK66: renkli nemlendirici aldım kullanıyorum çok memnunum mis gibi kokusu var :KK34: cildimde sivilceye yatkın bi cilt beyaz tenliyim ama hiç bi şeklde sivilce falan yapmadı çok memnunum ve bi daha alıcammm :KK9:

Arkadaşlar renkli nemlendirici ne işe yarıyor?
Hangi sebepten kullanılıyor?
Bilenler varsa yazabilirler mi?

Ciltteki lekeler için hiçbir zararlı madde içermeyen bir ürün çıkmış eczanelerde ben kullandım .alnımda derin birgüneş yanığım vardı geçirdi.daha önce çok şey denemiştim süper birşey....tavsiye ederim

renkli nemlendiriceler fondeten gibi ağır değil cildi besliyor aynı zamanda yüzü solgun hafif lekeler olanlar için çok güzel bişey. fondten kullanmak istemeyen arkadaşlar bunlardan kullanabilir makyaj altlarnzada sürebilirsinz.

ya büyük bir kozmetik mağazasına girdim, renkli nemlendirici istedim daha ne olduğunu bilmiyorlar :s

evet bende yenı ögrendım renkılı nemlendırıcı olayını daha dun aldım dior ve esteenın arasında kararsız kalıdım estee aldım gunlıuk kullanım ıcın süper ısıltı ve hafıf renk verıyor canlı ve saglıklı bır gorunum oluyor yuzunuzde nemlendırıyor aynı zamanda gunes koruyucu var içinde yaz kıs ıdeal fıyatı 99 tl ama uzun sure gıder azıcık bişey tüm yüze rahatlıkla yetıyor

Ben oriflameden çok uygun bir fiyata almıştım ve hergün makyaj yapan biri olarak işimi gördü stok yaptım bile..tabiki bir dior,clinique markaları gibi etki beklememek gerek ancak fiyatına göre harika bir performansa sahip..uygun fiyatlı iyi bir alternatif olabilir...

Ben oriflameden çok uygun bir fiyata almıştım ve hergün makyaj yapan biri olarak işimi gördü stok yaptım bile..tabiki bir dior,clinique markaları gibi etki beklememek gerek ancak fiyatına göre harika bir performansa sahip..uygun fiyatlı iyi bir alternatif olabilir...

ben oriflamede göremedim canım ya, şu ara var mı katalogta?

X