Kontakt Lens renkli lensler desio solotica

ayden34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
202
77
merhabalar,
tesadüfen rastladım sayfada desio markasına ve lensleri hoş duruyor.
aklıma forrest green takıldı.
hatta dün gittim alacaktım ki, 1 senedir optiklerde doktordan reçeteli satıldığını söylediler.
çok ilginçtir bunun için reçete almam gerektiği.
göz rengim kahve forrest green kullananlar varmı acaba aramızda?
nasıl duruyor kahve rengi gözlerde?
solotica mel almıştım doğal durur diye fakat hi doğal durmadı. onun resmini atayım size bilgi sahibi olmanız için. ve rica ediyorum forrest green kullanan varsa bana da resmini atın fikir sahibi olmam için.
belki resimde güzel görünür gözünüze ama çok açık durdu koyu olmasına rağmen göz rengim.
goraya benzettim kendimi :)
img1442679192817.jpg

Mel'in videolarını izleyip aşık olmuştum renge. Bence renk çok güzel gözüyor resimdede ama o kadar çok rahatsız oldugunu okudum ki vazgeçip desio desert dream aldım. ayrıca recete olayını ilkkez sizden duyuyorum. Fiyat araştırması yaparken bir çok yere uğradım hiç öyle bişey duymamıştım :) forest grenın lensi fazlasıyla belli olmasını istemeyen yada koyu yesıl renklerden hoslanan brisine tavsıye edeilirim . benim favorım yeşilim desert dream oldu

Merhaba. Lensi nerden aldiniz. Kullanimi rahat mi. Kayma yada batma yapiyor mu acaba
Ben İzmir'den aldim esrefpasada kucuk bir optik ama tum opmarlardada bulabilirsiniz.Bu lensi almadan once en konforlu lens olmasina odaklanarak desioya karar verdim zaten ki oylede cikti. Kullandigim en rahat lens suan bir baska rengini denemek icin freshlook aldim kosarak desio donucem suresi dolunca . kendi gozum gibi hissetmeden kullandim ben bu lensi hic batma kayma olmadi

X