Kontakt Lens renkli gözlüler için lens

divemaster

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
33
10
36
Kizlar merhaba. Yeni kullanmaya basliyorum siteyi o nedenle bu konu acilmis mi bilmem fakat bu konuda hic yazi bulamadim. Gecenin bu saatinde cildiracak gibi lens ariyorum. Gozlerim acik renk yesile yakin. Ama ben degisiklik ve daha canli durmasi icin lens istiyorum. Her optikciye baktim bana freshlook dimensins i veriyolar baskada yok. O lensler de cok berbat duruyo bende. Yurt disinda renkli gozlulerin giz rengini yogunlastirmak derinlik katmak icin cok harika lensler car resimleri gordum. Ozellikle bi markaya bayildim ama rus yapimi ve turkiyede yok. Turkiyeye gonderirler mi onu da bilmiyorum ama ben cok kafaya taktim. Concor diye bisey ilk kez duyuyorum. Sizun oneriniz ya da bilginiz bi marks var mi acik renk gozluler icin dogal duran bi lens. Acil bekliyorum onerinizi

Benim aradigim konkor lensler sole gorunuyo resim koyuyim.

Bole bi lend gordunuz mu hic ya cok guzel. Nerde var bilen var mi? Nolur yardim

Buarada eskiden giallo kullanirdim rainbow bi de yine ayni markanin koyu yesilini. Ama artik cok berbat bi hale geldi. Eski dogalligi hic yok. Bu markanin sari lensi de varmis ayni sekilde. Ooff of. niye turkiyede olmaz boyle seyler

Benimde gozlerim yesil mavi lens kullanasim vardida zaten rekli gozluyum niye sahte birsey yapayim kendime diye dusu ndum lensler guzel eminim guzelde gorunuyordur ama bilmiyorum gerek var mi sanirim dediklerin turkiyede olsa bi deneme amacli az birsey kullanirdim yurt disina yollamiyorlar miki

Yok canim ya yollamiyolar sanirim( zaten rus yapimi. Siteye giriyorum hic bisey anlamiyorum. Aslinda renkli goze gerek yok yok gibi geliyo ama ben takinti yaptim. Fransuz bi arkadasim bi zamanlar kullaniyodu. Acik maviydi gozleri kizin gozlerine baktikca hipnotize oluyodum resnen:))) bi gun bana itiraf etti yogunlastirici lens var diye. Solemese mumkun degil anlamak. O gunden beri ben de ariyirum da yok iste( Ama inat ettim bi yolunu bulucam. Solerim sanada bi yol bulursam:))

O kadar dogal duruyor vede yogunlastiriyorsa bende bi arastiriyim ya bulursak haberlesiriz

Canim sen ne renk ariyosun? Koyu yesil gozluysen opak alma hic yaa ne guzel gozlerin yapaylastiracak. Bence sen de seffaf ama renkli lensleri arastir. Bi blog buldum. Orda benim istediklerim varmis. Ama blog ismi paylasiyim mi ki yasak mi bilmiyorum. Hastasi oldum lenslerin. Lens oldugunu kimse anlayamaz seffaf oldugu ivin bombelik de yok. Umarim cebap yazar blog sahibi de edinirim bi cift. Fotoda paylasicam zaten alirsam

ben de yeni kayıt oldum canım konuyu görünce ilgimi çekti .Bi arkadaşım senin gibiydi gözleri renkli fakat pek belli olmuyordu.Renk belirginleştiriciler var bi araştır derim .:)

Bi kac marka var renk belirginlestirici olarak. Cok hafif renkli olduklari icin belli olmuyor onlar. Ben de daha yogun renkleri olan bisey aradim. Bu markayi bulfum. Rusyada kapis kapis gidiyor sanirum cunku renk yogunlugunu kendin seciyosun. Ben bayanla iletisime gectim. Siparis verdim iki cift. :)) gelince foto koyucam ama ela benim gozler. Bir iki ton fark ve etkileyici ji renk istiyodum bakalim nllucak. 2 hafta fln surecekmis gelmesi tabi rusyadan gelecegi ve bana ozel imal edilecegi icin. Hadi hayirlisi:))

Tskkr cnm iltifatin icin.ben hidrosummer gloos azulda karar kildim.insallah alirsam mavi olur gozlerim.normalde baby blue istiyordum ama malum fiyat bana yuksek geldi suanda beklemede kalayim senin lensleri gormeyi istiyorum.umarim istedigin gonlunce renk olur.gri de istiyorum kafam karisti cok:)

Buarada eskiden giallo kullanirdim rainbow bi de yine ayni markanin koyu yesilini. Ama artik cok berbat bi hale geldi. Eski dogalligi hic yok. Bu markanin sari lensi de varmis ayni sekilde. Ooff of. niye turkiyede olmaz boyle seyler
giallo ben de çok severdim, ama son olarak geçen sene aldığım giallo nun öncekiyle ilgisi yok

giallo ben de çok severdim, ama son olarak geçen sene aldığım giallo nun öncekiyle ilgisi yok
Canim gozlerin ela ise senin de benim aldigim lensi deneyebilirsin. Ben lensi gorunce bayildim cunku gialloya ni alternatifim oldu en sonunda. Sari lensin uzerine yesil hare atabilmeleti de cabasi. Bana lensler gelsin foto ekliyim.

evet ela..çok teşekkürler, umarım çok içine sinen bir şey gelir ve severek kullanırsın..

desio lenslere bakın.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/desio-desert-dream-lensleri.655555/page-30
açık renk gözlerde güzel durmuş lensler.

merhaba bende ayni durumdayim gozumun rengi ela yesil arasi, gozumu daha acik yesil gosterecek bir lens ariyorum ayni zamanda gozlerim numarali fotoda paylasayim dogal halini gorun fikir verebilirseniz cok sevincem.

Eklentiler

• Fotoğraf2100E001E001.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 211
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…