Saç Rengi ve Saç Boyama Renk açıcılar hakkında

Laylumloy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2016
317
222
Burdan marka veriliyor mu bilmiyorum ama k marka yoğun renk acicisini uygulayacagim fakat öncesinde sorularimi sormak istedim. Saçlarım platin rengi diplerim geldi ve önce bi k marka aciciyla acmayi dusunuyorum platin yerlere degdirmeden bu islemi yapabilir miyim diyelim ki bazi yerler değdi kopmalar olur mu kızlar cok korkuyorum saçlarım kopar diye

Aslında yüksek yani platin tarzı boya 11 12 numaralarda açıcılar boyanın içinde fazlasıyla var . Boşu boşuna saçını yıparatarak boyama derim birde marka sanırsam koleston o markanın saç açıcısını beğenmeyen bir çok kişi var haberin olsun canım

Canim cok tesekkur ederim oncelikle cevabin icin. Blogger bir abla öneriyo siddetle ondan koleston dedim. Sadece boya surersem turuncu olur diye dusundum canim o yuzden açıcı kullanmak zorundayim gibi bisey:)

Canım turuncu olabilme ihtimali evet malesef var bleach powderla ben ayni sekilde evde saç rengimi açmıstim platinli turunculuk bir renk oldu notrlemek icin kumral boyamak zorunda kalmistim markalarda bulunan sac aciciclari nasil bilmiyorum ama bleach powder oryal gibi seyleri evde kullanmak zor normalde kuaforde turunculuk olunca cila cekiyolar :/ koleston palette gibi markalar olsada insan yinede guvenemiyor söz konusu açici olunca

Bir blogger var o cok guzel anlatmis koleston acici kullaniyormus ustune de platte 10.1 veya garnier gümüş sarısı boyanin icine de azicik neva colorin 9.01 gümüş rengini kesinlikle dorelik olmuyo diyo deniycem denemesine de seyden korkuyorum renk acici platin yerlere degerse beceremezsem diye:)

Canim nerde okudun onu link atar misin bloggeri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…