Saç Şekillendiriciler REMİNGTON 9500 pearl SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ?

TAUL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
145
24
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir düzleştirici arayışı içindeyim. Saçımda boya var, yıprandı baya bi. Bu markanın düzleştiricisini övdünüz. Ama kararsızım. Önceden philips ve grundig kullandım. Grundig saç şekillendirici seti elimde kaldı.:skandal: 2 defa bozuldu. Lütfen ayrdım edin. REMİNGTON 9500 pearl SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ iyi midir?

Bu arada saçım sert kalın falan fistan...:işsiz::KK1:Dümdüz parlak ve 2 gün bozulmayan saç istiyorum ve bu düzleştici ve yorumlar bunu vaadediyor. Doğru mu, gerçek mi:işsiz:
Önerilerinize ihtiyaçım var......

Anketi dikkate almayın yanlış yaptım. yeni üyeyim de pek bilgim yok anket gibi teknik konularda: Sadece düzleştirici hak. yorumlarınızı bekliyorum. Hangisi daha iyi ve güzel

Arkadaşlar çok serisi var remingtonun kafam karıştı lüten en iyisi saçları mükemmel düz yapan hangisi kestane kebap acilen cevap lütfennnnnnnnnnn:110:

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir düzleştirici arayışı içindeyim. Saçımda boya var, yıprandı baya bi. Bu markanın düzleştiricisini övdünüz. Ama kararsızım. Önceden philips ve grundig kullandım. Grundig saç şekillendirici seti elimde kaldı.:skandal: 2 defa bozuldu. Lütfen ayrdım edin. REMİNGTON 9500 pearl SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ iyi midir?

Bu arada saçım sert kalın falan fistan...:işsiz::KK1:Dümdüz parlak ve 2 gün bozulmayan saç istiyorum ve bu düzleştici ve yorumlar bunu vaadediyor. Doğru mu, gerçek mi:işsiz:
Ben onu kullanıyorum.çok güzel

İstediğin gibi yapıyor herhangi bir ses gelmiyor içinden. Ama ertesi gün uyandığında bozulur aynı dümdüz kalmaz benim saçım.
Teşekkürler

Canım ben remington s5525 aldım ve çoook memnum kaldım.benümde saçım boya dalgalı ve çok kabarıyor.böyle bi saçı on dk da düzleştirdim.müthiş bir şey.n11.com da bi kaç gün önce aldım.en uygun fiyata orad satılıyor.129 tl

Ben de ürünü alalı 2 gün oldu ama ürünün içinden elektrik cızırtısı gibi bir ses geliyor inceden. Aynı problemi yaşayan var mı?

Remington S9500 Pearl Saç Düzleştirici,
Babyliss ST387E Diamond i-Pro 235 Derece Islak-Kuru Saç Düzleştirici,
Remington S5505 Pro Ceramic Ultra Saç Düzleştirici,
Remington S8590 Keratin Therapy Pro Saç Düzleştiricisi,
Remington S9600 Silk Saç Düzleştirici,
Remington S8500 Shine Therapy Argan Yağlı Seramik Kaplamalı Saç Düzleştirici,
çok kararsızım önerisi olan varmı ? help

X