reglle alakalı

Elisaaaa Cicek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2023
28
1
24
merhaba nisanda ilişkim olmustu ve üstüne 2 kere kendi günümde regl gördüm fakat 3.reglimi 5 veya 6 gün gecikmeyle (tarlusal kullanarak)çok az miktarda gördüm su an 4.reglimi olmam gerekirken yine olmadim 3 gün gecikmedeyim bitki caylari ada cayi maydonoz cayi denedim yine de olmadı sizce neden böyle oluyo oluyor bir bilginiz var mı? ilişkim geri çekilme olmuştu ertesi gün hapı kullandım..korkuyorum

Bir gebelik testi yap canım, eğer öyle bir şey varsa testte belli olur, stres de geciktirir adeti.

sonuç ne

Bir gebelik testi yap canım, eğer öyle bir şey varsa testte belli olur, stres de geciktirir adeti.
abla ben üç kere kaset test yapmistim bi tanesi 21.günde diğeri 50.günde hepsi de negatifti bugun gecikmemin 10.günü sizce ihtimal var midir gidip test mi almaliyim tekrardan yoksa söktürücü mu alayım

abla ben üç kere kaset test yapmistim bi tanesi 21.günde diğeri 50.günde hepsi de negatifti bugun gecikmemin 10.günü sizce ihtimal var midir gidip test mi almaliyim tekrardan yoksa söktürücü mu alayım
Canım bilemiyorum ki keşke bir doktora gitsen, hamilelik olmadığı kesin zaten ama demek ki bir sorun var, sen kafana göre bir şeyler kullanma bence, doktor seni alttan eder bakar, gerekli görürse ilaç verir, belki kist oluşumu falan vardır, hem için rahat eder

Abla çok teşekkür ederim yani gidicem doktora ama şu an kendi bulunduğum şehirde değilim yaklaşık 2 aydır ve kasımda falan dönücem galiba bu yuzden gidemiyorum yani hamilelik ihtimali 0 dimi gidip test almama gerek yok mu? Kusura bakmayin gece gece cok darladim..

Yok canım sorun değil, hamilelik yok merak etme, olsaydı ilk aydan çıkardı zaten, bulunduğun yerde de gidebilirsin ki bence bekleme, normalde biz kadınların zaten düzenli olarak muayene olması gerekiyor tedbir amaçlı, bir de senin şikayetlerin var bence erteleme. Bir de sen baya stres yapmışsın, kafan rahat edecekse bir test daha yap ama o da negatif çıkacaktır.

Tekrardan merhaba yorumunuzdan yola çıkarak test almadım fakat burda doktora da gidemedim maalesef ki 15.gün gecikmenin sonunda tarlusal kullandım o şekilde regl oldum kusura bakmayın yine soruyorum ama hamilelik gibi bir durum olsa tarlusal kullansam bile sökülmezdi değil mi regl olamazdım yani ? mide bulantım falan olunca tekrardan korkum oldu..

yoktur adet olmuşsun stresten gecikmiş

Yok canım hamilelik olsa regl olmazdın, senin gecikmen olmuş sadece, hamilelik olmadığı çok belliydi zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…