Regliye 6 gun var idrar testi negatif oolur muuu

hemsirine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2022
89
30
27
Merhaba arkadaslar reglime 6 gun var dayanamadim erken gebelik testi yaptim negatif cikti, negatif olarak kabullenmeli miyim yoksa bir ümit var mı?

Merhaba arkadaslar reglime 6 gun var dayanamadim erken gebelik testi yaptim negatif cikti, negatif olarak kabullenmeli miyim yoksa bir ümit

Merhaba arkadaslar reglime 6 gun var dayanamadim erken gebelik testi yaptim negatif cikti, negatif olarak kabullenmeli miyim yoksa bir ümit var mı?
Adet gününü bekle 4 5 gün geçtikten sonra test yap

Etmeyin bence cok erken umarim vardir belki idrara daha karismamistir. Kirmizi kart gelene kadar umut var. Gecikme olunca yada adet gununuzde yapmakta fayda var

hemsirine hemsirine sonuç ne oldu? Konuları açıp cevapsız bırakmayın arkadaşlar, lütfen.🙃 Sizler bizler gibi merak eden arkadaşlar oluyor, okuyor okuyor, eee sonuç yok.
Mesela hemisirine arkadaş durumunu güncellese ne güzel olurdu.

Ṣöyle ki 14 aralikta adet olmam gerekiyordu ve bugun 17 si adet olmadim hâlâ,dun kaset test yaptim buraya yuklerim goruntuyu pozitif gorunuyordu ama bugun erken gebelik testi yaptim birsey gozukmedi,acikcasi benim de kafam karisik pazartesiyi beklicem kan testi vermek icin

Eklentiler

• 20221217_122912.jpg
    20221217_122912.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 30
Ṣöyle ki 14 aralikta adet olmam gerekiyordu ve bugun 17 si adet olmadim hâlâ,dun kaset test yaptim buraya yuklerim goruntuyu pozitif gorunuyordu ama bugun erken gebelik testi yaptim birsey gozukmedi,acikcasi benim de kafam karisik pazartesiyi beklicem kan testi vermek icin
Testin ne marka canım

Ovulasyon testleriyle beraber almistim, açıkçasi umutlanamiyorum bile.kan testi verdikten sonra detayli bir sekilde surecleri yazicam belki birine faydasi dokunur

X