Reglime 8 gün var beta hcg 3.3 çıktı yükselir mi sizce ? Böyle olup yükselen oldu mu ?

tckh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
8
4
27
Bugün kan testi verdim ve beta hcg 3.3 çıktı reglime 8 gün var sizce yükselir mi değer ? Referans aralığı 0-1 yazıyordu .Böyle olup gebe kalan yükselen var mı belirtiler neydi ?

Bugün kan testi verdim ve beta hcg 3.3 çıktı reglime 8 gün var sizce yükselir mi değer ? Referans aralığı 0-1 yazıyordu .Böyle olup gebe kalan yükselen var mı belirtiler neydi ?
Yükselen varmı bilmiyorum ama benim ki 4.7 ydi ama gebelik olmadı inşallah sizinki yükselir

referans aralıgı 0 1 değildir. 4 gun sonra tekrar ver bence . cunku 2 gun sonra da bu degerlerde cıksa uzulursun. adete ne kadar yakın kan verırsen o kadar daha kesinlesıyor :)

referans aralıgı 0 1 değildir. 4 gun sonra tekrar ver bence . cunku 2 gun sonra da bu degerlerde cıksa uzulursun. adete ne kadar yakın kan verırsen o kadar daha kesinlesıyor :)
Canim eğer gebelik varsa 1 gunun sonunda o değer 6.6 olmali hergun 2 katina çıkıyor en az onun için eğer gebelik oluştuysa anlayabilir ama regl tarihini beklemek en mantiklisi bazen değer yükselip regliden önce kimsayal gebeligede dönüşüyor buda bosuna umut veriyor

yok katlanması gerektıgını biliyorum ama herkesin 0 2 aralıgında cıkmıyor. bazı kişiler 4 le hamile olmadıklarını ögreniyorlar arada oyle cıkabiliyor o yuzden sımdi yerlesmediyse adeti beklemesi daha net olur dedim. hamilelikten dolayı 3 cıkmadıysa yani:) yoksa artar evet haklısın anlar 1 gunde de olsa :)

canım regl gunumuz aynı senle, yumurtlama gunun hangı gundu ve son ılıskı hangı gundu hatırlıyomusun ona gore bende bı kan verıcemde

canım regl gunumuz aynı senle, yumurtlama gunun hangı gundu ve son ılıskı hangı gundu hatırlıyomusun ona gore bende bı kan verıcemde
Benim uygulamada 3 kasımdan 10 kasıma kadar yumurtlama gösteriyodu bende bu 7 günlük süreçte iki kez ilişkiye girdim en son ki ilişki tarihi yaklaşık bir hafta önceydi . Yumurtlamadan beri regl olucakmışım gibi ağrım var hala devam ediyo kabızlık ve mide yanmam regl olmazsam haftaya , bende tekrar vericem bakalım . Sende ne gibi belirtiler var

benımde aynı en son ılıskı 9 kasım,
benım goguslerım agrıyo dune kadarda regl olucak gıbı kasık bel agrım vardı hatta bacaklarıma vurdu hep agrı,
ben daha once 2 kımyasal gecırdım ıkısınde de bu agrılar olmustu ama gogus hassasıyetım yoktu hatta sasırmıstım hasta olucam goguslerım neden agrımıyo dıye ama dedıgım gıbı kımyasal oldu,
kan vermeye korkuyorum 1.20 gormekten okadar yoruldumkı
bide bı saat once sag gogsumde farklı bı acı basladı sankı ucuna bıcak saplanıyo gıbı arada gırıyo
bıde bısey daha sorucam sana canım daha once kan verdıgınde kac cıkıyodu cunku laboratuvarın hassasıyetıne gore degısıyomus 1 2 3 cıkması

O göğüse bıçak saplanması bende 3 gün önce oldu sağ göğsüme iğne batıyomuş gibi oldu elimle tutuyodum acısından. ben geçen ay 1 gün regl oldum o zaman 1.20 çıktı özel hastanede. Bu ise sağlık ocağında 3.3 çıktı bende acaba fark mı var diye düşündüm aslında . İnşallah bu sefer Allah gönlüne göre versin bakalım haftaya belli olur inşallah ama bence sende bekle biraz benim gibi 1 hafta beklemesen bile 2-3 gün sonra adete yakın ver . Böyle erken verincede yükselicek mi derdine düşüyoruz maalesef :/

beklıyorum canım ama okadar zorkı beklemek. cumartesı son ılıskıden 10 gun gecmıs olucak. zaten varsa cıkar diye düşünüyorum. Rabbim bilir vericeği zamanı hakkımızda hayırlısı olsun

Benimde adetime 4 gun kala 3 cikmisti ama sonra adet olmustum hamilelik yoktu insAllah sizde vardir

21 inde kan verdim 0 dı 27 de 14 olmuştu ama sağlıksızdi yukselirmi herşey olabilir sağlıklı olsunda ama yinede kendindik uzecek kadar baglanmayin :) ❤

Yaa nasip canim uzulme bende kac aydir deniyorum olmuyor umutlaniyoruz sonu husran rabbim dogru zmaanda nasip etsin bizede
Yok canım tabiki hayırlı zamanda olsun zaten farkettim ki hamile olma ihtimali beni şuan aşırı dehşete düşürüyo aslında hiç hazır değilim bu yüzden Allah en hayırlı zamanı bilir o zaman nasip eder inanıyorum

Ben kan testi verdim ama beta hcg referans aralığı belli değildi sebebini anlamadım ama benimde 3.3 çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…