Gebeliğe Hazırlık reglim mi düzenini şaşırdı,testler mi yanlış

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

zinnureyn

Guru
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
610
116
arkadaşlar meraba,kafam son zamanlarda kafam çok karışık stresteyim
benim SAT 15 kasım,ve şuan itibariyle hala regl olmadım:bbo:kafamçokkarıştı
biri 20 nde biri de 23 nde olmak üzere iki test yaptım ikisi de negatif
son iki gündür de çok fazla belim ve sırtım ağrıyor,her an adet olacak gibiyim
yalnız sabahları farklı saatlerde ateşimi ölçtüm,düşük çıkyoCADIARZU

içinizde bu şekilde olup da hamile olduğunu öğrenenler var mı
lütfen bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız:sm_confused:

gebelik öncesi muayeneye gittiğimde doktor rahminde iltihab var demişiti,antibiyotik ve fitil vermişti
antibiyotik kullandım ama fitili kullanmadım henüz acaba reglimin gecikmesi iltihabtan olabilir mi
bir de adetimin 20-23. günlerinde kahverengi lekelenmelerim oldu,galiba bu yumurtlama döneminden sonraki günlerdi acaba bu nedir? yerleşme olabilir miÇok üzgünüm çoook
stresteyim düşünmeden yapamıyorum yardımm:teselli:

yaaa niye kimse cevap yamıyooo:çok üzgünüm:senağlama

bir desteğe ihtiyacım var bir yorum kadar

canim emin olmak icin kan testi yaptir. antibiyotigi kullandiktan sonra tekrar dr ye gitseydin ya iltihap gecti mi diye?

buketcim doktorum çok dolu oluyor,hemen randevu alamıyorum ama bugün de olmazsam yarın başka bi doktora gidicem,tabii kontrollerimi yine kendi doktorumda yapmaya devam edicem canım sağolasına.s.

canım antıbıyotık kullandysan adet gecıkmesı yapıyor ben agrı kesıcı alsamda adetım gecıkırdı aklında bulunsun ama ıns hamılesındır

iltihap adet gecikmesi yapmaz aksine adetin erken olur iltihabın var ise ama kullanmış olduğun antibiyotik adet gecikmesi yapabilir aynı şekilde bendede ilişki sonrası önce pembemsi kan g4eldi 2. günde ise rengi kahverengiye dönmüştü bunun sebebide araştırdığım kadarıyla ya üşütmeden yada böbrek rahatsızlığından oluyormuş ben üşütmüştüm ya sen am yine hamile olmanı isterim ama inşallah kullandığın ilaç bebişe zarar vermez:Saruboceq::teselli:

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler
galiba gecikmesinin nedeni antibiyotik kullanmamdı
bugün itibariyle de regl oldum:1no2:
hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…