Reglim gecikti korunduk ama Hamile olabilir miyim

merlin11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2023
2
0
26
Merhabalar sevgilimle korunarak ilişkiye girdik 3 defa 1 tanesi hariç hepsinde korunduğumuz halde dışarı boşaldı ve sonrasında prezervatiflerin hepsine baktığımızda hepsi sağlamdı ayın 25 inde regl olmalıydım reglim 5 gün gecikti geçen ay 21 günde regl olmuştum ondan önce de 25 günde geçen ay çok erken geldi diye mi bu kadar gecikti yoksa hamile olabilir miyim ?

Korunduğunuzdan eminsen hamile olman çok zor erken geldiği için gecikmis sasmıs olabilir bir idrar testi yap için rahat etsin

3 kere birlikte olup birinde korunmadiniz mi dogru mu anladim ? Korunmadiysaniz gebelik olabilir test yapin.

3 kere birlikte olup birinde korunmadiniz mi dogru mu anladim ? Korunmadiysaniz gebelik olabilir test yapin.
3 ünde de korunduk korunduğumuz halde sevgilim dışarı çıkarıp boşaldı sadece birtanesinde içimdeyken boşaldı hepsinde prezervatif vardı

Valla ben dogum kontrol hapi kullaniyordum saati saatine icerdim ona ragmen esim hep disari bosalirdi nasil olduysa oldu hamileyim 7 haftalik valla sakaya gelmiyomus bu isler 5 gun geciktiyse test al yada kan ver beta hcg benimde 5 gun gecikti ya yoktur imkansizda bi bakim nolur nolmaz dedim pat cift cizgi selamun aleykumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…