Reglim 7 gün gecikti ama test negatif

Emine V

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
11
2
24
Merhaba arkadaşlar
Reglim 7 gün gecikti gecikmenin 5. gününde test yaptım negatifti ayrıca regl olacağım günden 5 gün önce kahverengi akıntım oldu hamile olabilir miyim?
Eğer hamileysem test neden negatif çıkıyor acaba ?

Merhaba arkadaşlar
Reglim 7 gün gecikti gecikmenin 5. gününde test yaptım negatifti ayrıca regl olacağım günden 5 gün önce kahverengi akıntım oldu hamile olabilir miyim?
Benimde öyle oldu testler negatif çıktı kan testi verdim yine negatif 1.20 4 gün sonra 2.01 çıktı gebelik yok 9 gün geçti regilimden 10.gün tekrar hcg tahlil vercektim adet oldum ama siz isterseniz bi kan testi verin

Merhaba arkadaşlar
Benimde öyle oldu testler negatif çıktı kan testi verdim yine negatif 1.20 4 gün sonra 2.01 çıktı gebelik yok 9 gün geçti regilimden 10.gün tekrar hcg tahlil vercektim adet oldum ama siz isterseniz bi kan testi verin
Kan testi verdim bugün sonuç <5 bu şekilde çıktı ne demek tam olarak da bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar
Kan testi verdim bugün sonuç <5 bu şekilde çıktı ne demek tam olarak da
Geç döllenme olabilir mi?
Benimde aynı oldu.
Ama ben test yapmaya çekiniyorum.
belki de bilemiyorum

Benim de adetim 3 gündür gecikti 2 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Dün çok gezdim diye ağrılarım oldu leke geldi ama yine kesildi suan arada hafif sarı leke geliyor. Kan verdim bakalım sinir bozucu bir durum..

X