Reglim 5 gün gecikti idrar testi negatif?

hayazev

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2021
64
-8
23
Bugün tam itibariyle 32.günündeyim yani reglim 5 gün gecikti freely gebelik testini yaptım sabah ama o negatif çıktı hiç hasta olacak gibi de değilim sizlerde negatif çıkıp da kanda pozitif olan oldu mu?

Bugün tam itibariyle 32.günündeyim yani reglim 5 gün gecikti freely gebelik testini yaptım sabah ama o negatif çıktı hiç hasta olacak gibi de değilim sizlerde negatif çıkıp da kanda pozitif olan oldu mu?
Benimde 6 gün gecikti
3 gün önce kan verdim 0.100 çıktı ama adet gecikmesi devam edenlerde sonrasında pozitifi görenler var
geç döllenme denilebilir bende beklemedeyim.

Evet yanlis hatirlamiyorsam 8.gun yaptirdigimda 2 kusur birsey cikmisti deger hamile degilsiniz dediler. Tekrar olmayinca evde yine 13.gun idrar testi yaptim pozitif cikti hastaneye gittik kandada 50 lerde bir deger cikti cok sukur
Çok şükür adınıza çok sevindim benimde adetim geçti,
tüp bebek tedavisi görüyorum transferim için adetimi bekliyordum ama 2. adetim bu yani adet kesmesi için ilaç kullanmadım.

Çok şükür adınıza çok sevindim benimde adetim geçti,
tüp bebek tedavisi görüyorum transferim için adetimi bekliyordum ama 2. adetim bu yani adet kesmesi için ilaç kullanmadım.
Şimdi de gecikme yaşayınca acaba mı dedim test negatif çıktı 5 gün önce yaptım 3 gün önce kan 0.100 çıktı
şimdi bekliyorum ara verdim 2-3 güne adet olmazsam tekrarlayacağım.
Adet söktürücü kullanmadım bekliyorum.

Bende Aynı durumdayım.Bu ay çok değişik şeyler hissettim regle 6 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif iki günde bir normal test yaptım negatif günüm 1 gün geçti hala kaşık ağrım var beklemedeyim

13 gun sonra once idrar testinde sonra kanda pozitif cikmisti 🙂 oncesindekiler negatif
Merhabalar kaç test denediniz negatif çıktı ? Beta kan testi verdiniz mi ? ben de 7.gün gecikmedeyim erken gebelik testi yaptım negatif.Beta 0.00 çıktı.Doktor söktürücü verdi.İçmelimiyim diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Merhabalar kaç test denediniz negatif çıktı ? Beta kan testi verdiniz mi ? ben de 7.gün gecikmedeyim erken gebelik testi yaptım negatif.Beta 0.00 çıktı.Doktor söktürücü verdi.İçmelimiyim diye düşünüyorum
Deger buysa biraz daha dusuk ihtimal sanirim 😐yanlis hatirlamiyorsam 3 falandi. İlk beta gi yaptirma sebebimiz 8. Gunde saatler sonra silik cizgi cikmisti o yuzden yaptirmistik. 13. Gunde ikinci kez beta yaptirdik orada cikti. Ama ben olsam icmezdim sanirim ne olur ne olmaz

Deger buysa biraz daha dusuk ihtimal sanirim 😐yanlis hatirlamiyorsam 3 falandi. İlk beta gi yaptirma sebebimiz 8. Gunde saatler sonra silik cizgi cikmisti o yuzden yaptirmistik. 13. Gunde ikinci kez beta yaptirdik orada cikti. Ama ben olsam icmezdim sanirim ne olur ne olmaz
Merhabalar bende sizle aynı durumdayım gecikmenin 10. Gününde test yaptım negatif çıktı bugün gecikmenin 13. Günündeyim ne adet belirtisi nede hamilelik belirtisi var
Sizde herhangi bir belirti olmuşmuydu

13 gun sonra once idrar testinde sonra kanda pozitif cikmisti 🙂 oncesindekiler negatif
Merhaba arkadaşlar ben 2 yıldır evlıyım neredeyse 1.5 yıldır hıc korunmadık ama gebe kalamadım eşimle birlikte doktora gıttık eşimde sorun çıkmadı bende ise açıklanamayan ınfertılıte çıktı 4 ay sonra aşılamam olcak ama bu ay 5 gün adetım gecıktı idrar testi yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım hiçbir belırtı yok adet gecıkmesınden başka adet olmadan her zaman agrım olup sonra adet olurdum ama hıcbır agrım yok ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz 😊

X