reglim 3gün gecikti

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
37
kızlar reglim 3gün geçti midem bi garip başım döndü bu gün bi ikidefa snr ateş basıyo nefes alamıyom kapalı ve sıcak yerlerden kaçasım var iştahım arttı herkes bi güzellik gelmiş sana dio bende frkındayım bi değişikli var bende bi güzelleşme
sizce olabilirmi

kızlar reglim 3gün geçti midem bi garip başım döndü bu gün bi ikidefa snr ateş basıyo nefes alamıyom kapalı ve sıcak yerlerden kaçasım var iştahım arttı herkes bi güzellik gelmiş sana dio bende frkındayım bi değişikli var bende bi güzelleşme
sizce olabilirmi

inşallah cnm hamilesindir test ne zamn yapacaksın iyi beklemişsin valla hiç gecikme oluyomuydu daha öncede neyse inşallah güzel haberlerini alırız:CüvCüv::CüvCüv: belirtilerinde hamilelik belirtisi tabi adetde de yaşanabilio hayırlısı hakkında

Canım benim hadi hayırlısı inşallah .Rabbim gönlüne göre versin .3 gün geciktiyse istersen bir test yap:)güzel haberlerini bekliyorum inşallah

valla kızlar doğrusunu isterseniz gülmiicekseniz slliicem birincisi dün gece farkettik geciktiğimi
artı hiç buay dikkat etmedik son bi kaç aydır bir gün öne atıyo reglim ve birde az önce akıntımı kont ettim bebeyaz ren değişimi yok yane

cnm bnmmmmmmmm inşallahhhhhhhh hamilesindirr :CüvCüv: ama sakın umutlanma geçen ay benimde 3 günüm geçti 4. gün adet oldumm ilk kez gecmişti hemde günüm hiç geçmezdi bende büyük bi hayal kırıklığına uğradım tabii :çok üzgünüm: ama inşallahhhhhhhhhh sen hamilesindir hemen yarın bi test yappppppp güsel haberlerini beklioruzzzzzzz sositososito

cnm bnmmmmmmmm inşallahhhhhhhh hamilesindirr :CüvCüv: ama sakın umutlanma geçen ay benimde 3 günüm geçti 4. gün adet oldumm ilk kez gecmişti hemde günüm hiç geçmezdi bende büyük bi hayal kırıklığına uğradım tabii :çok üzgünüm: ama inşallahhhhhhhhhh sen hamilesindir hemen yarın bi test yappppppp güsel haberlerini beklioruzzzzzzz sositososito

bebeğim işin garip yanı biz hiç dikkat etmedik buay ve hiç yatmasdım hmn kalktım yıkandım ve dün gece fark ettik iki gün geçtiğini akıntımda bembeyaz hiç bi regli belirtisi yok akıntımın tabiii belli olmaz ümid etmemeye çalışıom ama dün gece eşim diince sen dün regli olmalıydın die ancak farkettim açıkçası

ben de bugun adet olama gerekirdi olmadım hiç geçikmezdi bılmıyorum süt gibi beyaz akıntım var 3ay önce korunmayı bıraktım hap kulanıyordum daha önce28gunde geliyordu adetim hapı bırakalı gununde 26 gunde geliyor bu gun gelmedi bılmıyorum eskı duzenınemı gırıyor hayırlısı

seker pembe
dualarimiz seninle canim stres yapma hersey olacagina varir
benim adetim bu ay tam 14 gun gecikti ben yoktur bi sey dedim vede dogru tahmindi bugun hastalandim
bu ay tedavi olucam nasipse galiba biraz kafaya taktim ben devamli bekledim hersey nasip kismet
insallah yarin senden mujdeli haberi aliriz bu mubarek gunde
rabbim gonlune gore versin

Son düzenleme:
arkadasımm bence yarın hemen git bi kan testi yaptır en garantisi o.inşallah hamişsindir benimde bu ay içimdee garip bi umut var.allah bizim gibi isteyen herkeze versin inşallah.

Benim bir cocugum var 3,5yasında ikinciyi istiyoruz Allahım cumlemizin yüzünü güldürür Rabim büyük dualarım sizinle yarın gelmezse test yaptırırım

bebeğim işin garip yanı biz hiç dikkat etmedik buay ve hiç yatmasdım hmn kalktım yıkandım ve dün gece fark ettik iki gün geçtiğini akıntımda bembeyaz hiç bi regli belirtisi yok akıntımın tabiii belli olmaz ümid etmemeye çalışıom ama dün gece eşim diince sen dün regli olmalıydın die ancak farkettim açıkçası

cnm baksana hamile kalan hemen hemen her arkadaş seninkinin aynısını sölüo bu ay hiç kafama takmadım dikkat etmedim hamileyim diolar a.s sende hamilesindir inşallah cnm bnmmmm .... kaç aydır istiosun sen ?? :uhm:

canım inşallah allah gönlüne göre verir hayatım...valla bende tam 1 yıl her ay kafaya takarak planlayarak yaşadım ama yok.en son 13 ayımda aman olursa olur dedimm vee hiç düşünmedim bilee,hatta dediğin gibi regli günüm gelmişş habermm yok ve reglime 1 gün kala arkadaşların ısrarıyla yaptığım testin sonucu pozitiftii :) :roflol: inşallah seninde öle olur.test yapsan sonucu alırsın artık hayatım.hadi bakalım inşallah güzel haberlerini alırız.

sizce olabilirmi
Rabbim gönlüne göre versin arkadaşım
inşallah gönlünden geçen gibidir
ne diyeyim bişey diyipde seni umutlandırmak istemiyorum
inşallah inşallah iyi haberler verirsin bize a.s.

şekerimmmmmm ne oldu haber vermedin test yaptınmı :uhm: bi gelişme varmı merak ettim yaa hihoyyyt güzel haberlerini bekliorummmmmmmm :teytey:

X