Reglim 3 gün sürdü

vaveylakin

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2024
198
58
27
Biz eşimle çocuk denemelerine başladık ve hayatımda ilk defa reglim 3 gün sürdü hatta 2 bile diyebiliriz lekeler geliyor açık kahve pembe arası bitti gibi bir şey neden böyle oluyor bi fikri olan var mı doktora gitmeli miyim?
Bu arada 2 gün normal reglimi gördüm baya kanama şeklinde

Biz eşimle çocuk denemelerine başladık ve hayatımda ilk defa reglim 3 gün sürdü hatta 2 bile diyebiliriz lekeler geliyor açık kahve pembe arası bitti gibi bir şey neden böyle oluyor bi fikri olan var mı doktora gitmeli miyim?
Merhaba benimde başıma geldi nedenini bulabildinizmi

Üstüne görmüş olabilir misin

Merhab ben oğlumda normal adet gördüm 3 4 gün bidahaki adetim 2 gün geçti test yaptım direk çıktı kan değerinde 6 bin idi kese de göründü üstüne görme diyen var erken döllenme diyen var belki sizinde öyledir

Merhab ben oğlumda normal adet gördüm 3 4 gün bidahaki adetim 2 gün geçti test yaptım direk çıktı kan değerinde 6 bin idi kese de göründü üstüne görme diyen var erken döllenme diyen var belki sizinde öyledir
ben de o zaman diğer reglimi bekleyeyim hiç gebe gibi hissetmiyorum ama şu an 😅 rest de yapmadım karar verdim regl geçirmedikçe test yapmamaya. bulantım var ama benim arada oluyor boyun düzleşmesinden dolayı akıntım da normal

X