Reglim 2 haftadır bitmiyor?

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Antidepresan yada basja bi ilac kullanmıyorum ama 2 haftadır reglim bitmiyor sürekli kan geliyor neden olabilir?

benim de böyle bir donemim olmustu, kadin doguma gittim muayane edip hap yazdilar, ertesi gün kesildi. yarin ilk is kos git.
(neden olur diye sormustum, "olur bazen boyle" demisti:) cidden üstünden on sene geçti daha da tekrar etmedi)

Baska ilacla alakasi yoktur yas kac? Bence acilen doktora gidin kan kaybi yasamayin boyle birkac tanidigim gitti kanamasi bitmedi doktor neden geciktin diye kizmis rahimde kalinlasma varmis. Kistte olabilir bircok sebep olabilir ihmal etmeyin

benim de böyle bir donemim olmustu, kadin doguma gittim muayane edip hap yazdilar, ertesi gün kesildi. yarin ilk is kos git.
(neden olur diye sormustum, "olur bazen boyle" demisti:) cidden üstünden on sene geçti daha da tekrar etmedi)
İlişkiye girdikten sonra oldu ama korundum

Baska ilacla alakasi yoktur yas kac? Bence acilen doktora gidin kan kaybi yasamayin boyle birkac tanidigim gitti kanamasi bitmedi doktor neden geciktin diye kizmis rahimde kalinlasma varmis. Kistte olabilir bircok sebep olabilir ihmal etmeyi
Baska ilacla alakasi yoktur yas kac? Bence acilen doktora gidin kan kaybi yasamayin boyle birkac tanidigim gitti kanamasi bitmedi doktor neden geciktin diye kizmis rahimde kalinlasma varmis. Kistte olabilir bircok sebep olabilir ihmal etmeyin
Belirtilerin hepsi var korkuyorum diyette yapıyorum

İlişkiye girdikten sonra oldu ama korundum
neden olduysa oldu
hic normal degil ve cok acil doktora gorunmen lazim. ayrica korunsan da gebelik mumkun olabilir kucuk bir ihtimal. belki de su an tehlikeli bir durumdaisn. ya da hic bir sey yok sadece kan kaybediyorsun, olan demir depolarına oluyor bir sure sonra yorgunluk yasayacaksin vs. bunu biz bilemeyiz ki. cok acil doktora görünün
bunca zaman gitmemeniz kabahat

Ameliyattan once gitmenizde fayda var ekstra kan kaybi onemli birsey birde ameliyat olacakmissiniz. Ben olsam yarin sabah gider muayene olurdum ameliyattan once siz bilirsiniz
İliskiye girdiğim kişiye söylemem gerekirmi kendisiyle artık görüşmüyoruz

X