reglim 15 gün geçti ama test negatif.

Canim hamile olma olasiligin yok bence. 15gun gecikmis adetin. idrar testleri adetin bir kac gun gecikse bile dogru sonuc veriyor. Negatif cikmis bence icin rahat olsun. Ama istersen bir kac gun sonra bir test daha yap ama bence hamile olman pek olasi degil.Mevsimlerden, dedigin gibi iklimden,stresten gecikmesi gayet normal. Dogum kontrol hapi ile hem adetlerin duzenlenir hem de korunursun. Artik hic bir yan etkileri de yok. Kullan rahat et bence.

Bugün sabah ilk idrarımla tekrar test yaptım yine negatif.bide testin markası oncomed. her zaman kesin sonuç verdiğini söylüyorlar. ama hamile olduğu halde gebelik testi negatif çıkanlarda çok fazla.o yüzden tedirginim..

Canım streslik bir durum yok merak etme:) gebe olduğu halde testi negatif çıkanlar gerçekten çooook nadir.

ama sitede araştırdım kan testinde bile negatif çıkıpta sonradan hamile olduğunu öğrenen çok kişi var.ben bide idrar testi yaptım kesin sonuç vermiyor diyorlar.

bendede aynı sorun var 28 haziranda ilişki yaşadık fakat içine girme olmadı bile 7 temmuzda beklediğim adetimi oldum şimdi 8 gün gecti hala olamadm

23 gün geçti hala olmadım 5-6 gün sonra yeni adet günüm,olmazsam yeniden idrar testi yapıcam ama bazı insanların 2 ay boyunca testte belli olmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…