regle 5 gün kala yapılan idrar testi doğrumudr??

Belirtilerimiz hemen hemen aynı senin karnında şişlik ,hassaslık varmı bende kramplar oluyor :uhm:

canım hala devam ediyormu göğüsler...benim çok fenalar hala.dün akşam eşime gösteriyom sence değişiklik varmı diye :roflol:

valla oda dedi...rengi koyulaşmış ucu kalınlaşmış dedi..sırnaşık şey

napiyim ya garantiye alıyorum benmi öyle görmek istiyorum diye oluyor acaba diyorum :roflol:

Canım hala göğüslerim bomba gibi çok kötüler,sızlamada oluyor ara ara:roflol::roflol:heheh bende gosterdım esıme guluyor var değişiklik delürdük gerçekten biz:roflol::roflol:
bence ben kendimi kandırıyorum belkide adet belirtisidir.Gerçi adet belirtileriyle benzerlikler aynı hamişliin .
haftaya dananın kuyrugu kopar adetımız geçerse tabiki:roflol:

valla canım eğer hamiş değilsem çok üzülücem..ama hamiş olmadığım için değil..olmıycaksam bu belirtileride yaşamak istemiyom ya...

inşallah düşündüğümüz gibi olur canım hakkımızda hayırlısı olsun..

çarşamba adet olmam gerekiyordu bugünle beraber 2 gün geçti pazar günü test yapsam çıkarmı acaba yada bikaçgün daha beklesemmi ama hiç belirti yok sadece arada sırada göğüs sızlaması ve çok az akıntı bilmiyorum bence yok ama insan düşünmedende edemiyor

ayy inş canım yaaa.. ne biliym.. ama yinede fazla ümitlenmek istemyiroum açıkcası.. hayal kırıklığı da kötü oluyor.. çok sağol canım.. genede içimi rahatlaattıınn:))a.s.

beliritiler zaten bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor.. ama bence biraz daha bekle derim..çıkmayıncada üzülüyor insann... bir kaç gün daha bekle canım.. inş hamişsiinzidr..

kızlar bende günümden 2 gün önce test yaptım pozitif dün dr gittim onayladı hamile olduğumu 5 haftalıkmışım hala bende belirti yok sadece 1 hafta önceden göğüslerim şişti ve acıdı halada öle şimdi akıntılarım başladı ama göğüslerim ne koyulaştı ne ucu kalınlaştıı

anladım canımm.. ne güzell..darısı hepimize inşş:))

canım bence daha erken. test yanlış sonuç verir. ama eğer hemen öğrenmek istiyosan kan testi yaptır en kesin sonuç öyle anlaşılır hadi hayırlısı canım inşallah hamişsindir

Slm kizlar ben 2 ay once bebegimin kalp atislari alinamadigi icin kirtaj olmak zornda kaldim. Melegimi kaybettim bu ay da mide bulantilarim ve gaz sancim var.hamileyken olan butun belirtiler var.implantasyon kanamasi gibi kahverengi leke de geldi.normalde hic olmayan seyler. adetime 5 gun var daha.acaba bebegimiz gelmis midir? Dun test yaptim negatif cikti.moralim cok bozuldu. beklemek cok zorrr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…