Reglden sonra kanama

Sevgi

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
2.327
31
En son ayın 7 sinde hastalandım 14 gün sonra yumurtlamam olldu bir gğn sonrasından itibaren kanama başladı daha 10 gün var günüme bu ne kanaması ?

normal kanama gibi değil ama lekelenme kadar az da değl
akannehir

canım seni korkutmak istemem ama buna benzer bir durum yaşadım,hemen doktora gitmeni tavsiye ederim bende üşütmüşümdür mevsim dönüşüdür diye önemsemedim doktora gitmedim ve düşük yaptım durumumuz aynıdır demiyorum ara kanamada olabilir ama evlisin hamile kalma ihtimalin var bence hiç zaman kaybetmeden doktora git.

gidicemde 29 ekim haftasonu falan girdi ben daha önce düşük yaptım canım bu düşük gibi değil hiçbir ağrı sızı vs bişey yok sadece kanama var düşük kadar şiddetli değil

Son düzenleme:
hımmm anladım cnm ama acilede olsa git bence bulunduğun şehirde ana ve çocuk sağlığı hastanesi devlete bağlı mutlaka vardır sen o hastanenin aciline bir görün ne olur ne olmaz çünkü başlarda bendede sadece kanama vardı sancı ve kasılma çok sonra tuttu evde bekleme bak başındanda geçmiş Allah korusun yada hafta içine kadar hep yat inş iyi olursun...

aynı şeyi bende yaşıyorum şu anda yumurtlaam dönemi biter btmez kanama başladı. benimde daha vardı. sancım sızım yok. ne dir bu bilmiyorum. bende daha önce bi düşük yaşadım onun gibi değil. üzerine görme desen sanki o da değil. bazen coşuyo bazen tertemiz ne olduğunu bende çözemedim

evet canım aynıymış adet oldum 15 gün sonra bi daha üstüne görme olmaz o 4 haftalık gebeliklerde oluyor ama artık pazartesi erkenden gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…