Reglden önce gelen kahverengi akıntı

Starstyle

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
336
135
44
Arkadaşlar merhaba bu aynı konu için ikinci yazışım. Benim sorunum şu.. adet olmadan yaklaşık 10 gün önce azar azar kahverengi lekeler geliyor ve 28. Gün kırmızı kan gelip adet oluyorum.yaklaşık 8 aydır korunmuyoruz ve çocuk olmuyor. Acaba bu mu engel oluyor bebeğe.
Doktora gittim. Miyomum var ama hamileliğe engel değil denemeye devam et dedi doktor. Bu sorunu yaşayan ya da buna bi çare bulan var mı

bende de boyleydi hep engel olmadi hatta bu kahve leke icin bir onceki adetten kalan kan deniliyor

Benim adetim hic gecikmezdi ama ayni bahsettigin sekilde oldugum ay hamile kaldim kahverengi 10 gune yakin uc damla akintim olmustu bence bir sorun degildir ama yinede doktora gorunmekte fayda var ben adet olamıyorum damla damla akinti geliyor diye gittim hamile oldugumu ogrendim 1.5 yil sonunda

Hayırlı olsun ama benimki hamilelik değil bence her ay aynı şey oluyor adetten en az bir hafta önce leke başlıyor anlıyorum adet olacağımı 28. Gün adet oluyorum acaba yumurta mı kalitesiz

Hayırlı olsun ama benimki hamilelik değil bence her ay aynı şey oluyor adetten en az bir hafta önce leke başlıyor anlıyorum adet olacağımı 28. Gün adet oluyorum acaba yumurta mı kalitesiz
Olabilir yaa tutunmakta sorun yasiyor veya catlamasi yavas oluyor olabilir umarim yakin zamanda alirsin guzel haberler

Kızlar konu eski ama inşallah banada umut olursunuz aynı durumdayım. Her zaman adetim düzenli 28 günde bir oluyorum hiç şaşmaz. Ancak 1 yıldır adetten 3 4 gün once çamur gibi kahve leke geliyor sonra adet oluyorum. 2017 aralık ayında doktora gittim basit kist çıktı ve 1 ay yasmin kullandım kontrole gittim ve geçmişti şimdi ise ocak ayından beri bebiş deniyoruz olmadı henüz ama adetim düzenli anlamadım çok üzülüyorum bu kahve lekeler hamilelige engel mi anlamadım lütfen cvp yazın bana da ..
İnşallah canım teşekkür ederim

bende de boyleydi hep engel olmadi hatta bu kahve leke icin bir onceki adetten kalan kan deniliyor
Canım senin tam olarak nasıl .. benim adet düzenli 28 günde bir oluyorum hep ancak son 1 yıldır adetten 3 gün once kahverengi camusumru leke geliyor ve öyle adet oluyorum doktora gittiğimde kist çıkmıştı sonra geçti. Ama 6 aydır bebiş olmadı bu lekeler mı gebeliğe engel anlamıyorum her ay hüsran hgercekten bıktım çok kotuyum

Canım hamilemisin bende bu sekildeyim moralim çok bozuk

Hayır hamile değilim ama ameliyat oldum
Ama bir şey öğrendim laparoskopik miyomektomi ameliyatı oldum doktor kamerayla girince endometriozis olduğumu görmüş dışarıdan tespit edilemiyormuş bu hastalık yani kahverengi akıntılar bence endometriozis belirtisi iyi bir doktor bulun

Benim hep adetimin sonu uzardi bu kahverengi lekelerle. Ama gecen ay adet oncesi 8-9 gun kadar damla damla kahverengi lekelenmem oldu 9 gunden sonra normal adet olur gibi adet oldum. Ama hemen doktora gittim adetliyken.kist var mi diye bakti yokmus, hormon tesyi yapti hormonlarim şaşırmış. Zaten yuzumde sivilce problemim de vardi. Dogum kontrol hapi verdi 4 ay kullanicam daha adet olmadim bakalim ama yuzumde ki sivilceler buyuk oranda duzeldi.

Canım endometriozis aşama aşama ilk 2 aşama ancak endoskopiyle kamerayla bakarsa görür dışarıdan bilemez ben sadece miyom ameliyatına girdim doktor kamerada 7 8 tane yara görmüş yakmış hasılı kelam iyi bir doktor bul kendine kaç yıllık evlisin

9 yillik evliyim 1 sezeryan dogumum var 5 yil once

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…