Regl

Sevgicikuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2024
3
0
22
Regl günümde koyu kıvamlı siyahareglin ilk gününe göre az kanama oldu ancak reglden iki gün önce ilk pembe sonra kahverengi akıntı oldu gebelik riski var mı acaba

Regl günümde koyu kıvamlı siyahareglin ilk gününe göre az kanama oldu ancak reglden iki gün önce ilk pembe sonra kahverengi akıntı oldu gebelik riski var mı acaba
Kanamalariniz regl kadar cok gelmeyip kesildi mi hemen? Belki yerlesme olabilir bu anlattiklariniz eger pihtili degillerse. Test yaptiniz mi?

o zaman gebelik yoktur diye dusunuyorum, regl oluyorsunuz ama daha farkli oluyor belki stresten ya da baska bir durumdandir. yerlesme kanamasi pihtili olmuyor daha su gibi ve az oluyor
evet doğru pıhtılı olur ve rengi vişne çürüğü gibidir ama yerleşme herhalde kahverengi kıvamlı acık pembe karışımı tuhaf birşey geliyor peçeteye benim mesela öyle şu an cok saçma

evet doğru pıhtılı olur ve rengi vişne çürüğü gibidir ama yerleşme herhalde kahverengi kıvamlı acık pembe karışımı tuhaf birşey geliyor peçeteye benim mesela öyle şu an cok saçma
Adet mi pıhtıli oluyor yerleşme kanaması mı ?

bu ay belki rahminiz fazla kalınlaşmıştır bu aslında gebelik oluşması için iyi bir durum ama gebelik oluşmayınca böyle ciğer gibi pıhtılar olabilir aslında rahim kendini temizleyip bir sonraki gebelik döenmine hazırlık yapıyor. endişe edilecek birşey değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…