Regl

cerennakbas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2024
2
0
25
Merhaba kızlar. Mayıs 27sinde başlayan reglim 2haziranda bitmişti. Fakat 13 haziranda tekrardan regl olmaya başladım ve bugün ile birlikte yaklaşık 12 gündür regl oluyorum. Fakat regl kanı gibi değil kahverengi bir kan gibi ve bazen pıhtılı geliyor yalnız o kadar çok dolu dolu bi kan da değil yani 5-6 damla kadar. Yeni evlilik sürecindeyim 4 gün sonra düğünüm var bu durum benim canımı sıkmaya başladı. Bir ebeye ve büyüklerimize de danıştım bu konuyu stresten kaynaklı olduğunu söylediler. Ama ben çok korkmaya başladım açıkçası ilk defa reglimde böyle bişey yaşıyorum. Bu konuyla ilgili yaşadıklarınızı benimle paylaşabilir misiniz

Merhaba kızlar. Mayıs 27sinde başlayan reglim 2haziranda bitmişti. Fakat 13 haziranda tekrardan regl olmaya başladım ve bugün ile birlikte yaklaşık 12 gündür regl oluyorum. Fakat regl kanı gibi değil kahverengi bir kan gibi ve bazen pıhtılı geliyor yalnız o kadar çok dolu dolu bi kan da değil yani 5-6 damla kadar. Yeni evlilik sürecindeyim 4 gün sonra düğünüm var bu durum benim canımı sıkmaya başladı. Bir ebeye ve büyüklerimize de danıştım bu konuyu stresten kaynaklı olduğunu söylediler. Ama ben çok korkmaya başladım açıkçası ilk defa reglimde böyle bişey yaşıyorum. Bu konuyla ilgili yaşadıklarınızı benimle paylaşabilirsiniz

Merhaba kızlar. Mayıs 27sinde başlayan reglim 2haziranda bitmişti. Fakat 13 haziranda tekrardan regl olmaya başladım ve bugün ile birlikte yaklaşık 12 gündür regl oluyorum. 7 haziranda korunmasız bir cinsel ilişki yaşadığım için ertesi gün hapı kullandım. regl kanı gibi değil kahverengi bir kan gibi ve bazen pıhtılı geliyor yalnız o kadar çok dolu dolu bi kan da değil yani 5-6 damla kadar. Yeni evlilik sürecindeyim 4 gün sonra düğünüm var bu durum benim canımı sıkmaya başladı. Bir ebeye ve büyüklerimize de danıştım bu konuyu stresten kaynaklı olduğunu söylediler. Ama ben çok korkmaya başladım açıkçası ilk defa reglimde böyle bişey yaşıyorum. Bu konuyla ilgili yaşadıklarınızı benimle paylaşabilir misiniz

X