Regl

MatMazel03

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
114
24
24
Merhaba arkadaşlar ben eylülün 2sinde regl oldum 3gun sürdü daha sonrasında eylulun 12sninde tekrar oldu bu 7 gün kadar sürdü adet günümü hesaplamam için hangi adeti saymam gerek bibilgisi olan varmı

Merhaba arkadaşlar ben eylülün 2sinde regl oldum 3gun sürdü daha sonrasında eylulun 12sninde tekrar oldu bu 7 gün kadar sürdü adet günümü hesaplamam için hangi adeti saymam gerek bibilgisi olan varmı
Ben uzun süreni sayın derim. 2 eylüldeki kanama nasıldı 12 eylüldeki nasıl
Yoğun mu leke gibi mi
Bir de siz 12 eylülden beri bi daha regl olmadınız mı ?

Ben uzun süreni sayın derim. 2 eylüldeki kanama nasıldı 12 eylüldeki nasıl
Yoğun mu leke gibi mi
Bir de siz 12 eylülden beri bi daha regl olmadınız mı ?
2 eylüldeki 3 gün ve az miktarda idi 12 eylüldeki 7 gün ve yoğundu henüz regl olmadım bu aralar da krem gibi beyaz alıntı basladi

Neredeyse 2 aydır regl olmuyorsunuz. Neden peşine düşmediniz
Bi test bile yapmadınız mı
2.regli olduğumda doktoruma kontrole gittim kanda enfeksiyon var dedi sadece bende o yüzden konu açtım hangi regl günümü saymalıyım diye test yapmaktan ve negatif görmekten korkuyorum artık

2.regli olduğumda doktoruma kontrole gittim kanda enfeksiyon var dedi sadece bende o yüzden konu açtım hangi regl günümü saymalıyım diye test yapmaktan ve negatif görmekten korkuyorum artık
2 ay çok uzun bi süre. Gebelikten ziyade niye olmadığınızı da merak edip peşine düşmelisiniz. Ben bir gün geçse tribe giriyorum bence hemen bi gebelik testi yapıp sonra da doktora gidin. Pozitif veya negatif farketmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…