Regl

MatMazel03

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
114
24
24
Merhaba arkadaşlar ben eylülün 2sinde regl oldum 3gun sürdü daha sonrasında eylulun 12sninde tekrar oldu bu 7 gün kadar sürdü adet günümü hesaplamam için hangi adeti saymam gerek bibilgisi olan varmı

Merhaba arkadaşlar ben eylülün 2sinde regl oldum 3gun sürdü daha sonrasında eylulun 12sninde tekrar oldu bu 7 gün kadar sürdü adet günümü hesaplamam için hangi adeti saymam gerek bibilgisi olan varmı
Ben uzun süreni sayın derim. 2 eylüldeki kanama nasıldı 12 eylüldeki nasıl
Yoğun mu leke gibi mi
Bir de siz 12 eylülden beri bi daha regl olmadınız mı ?

Ben uzun süreni sayın derim. 2 eylüldeki kanama nasıldı 12 eylüldeki nasıl
Yoğun mu leke gibi mi
Bir de siz 12 eylülden beri bi daha regl olmadınız mı ?
2 eylüldeki 3 gün ve az miktarda idi 12 eylüldeki 7 gün ve yoğundu henüz regl olmadım bu aralar da krem gibi beyaz alıntı basladi

Neredeyse 2 aydır regl olmuyorsunuz. Neden peşine düşmediniz
Bi test bile yapmadınız mı
2.regli olduğumda doktoruma kontrole gittim kanda enfeksiyon var dedi sadece bende o yüzden konu açtım hangi regl günümü saymalıyım diye test yapmaktan ve negatif görmekten korkuyorum artık

2.regli olduğumda doktoruma kontrole gittim kanda enfeksiyon var dedi sadece bende o yüzden konu açtım hangi regl günümü saymalıyım diye test yapmaktan ve negatif görmekten korkuyorum artık
2 ay çok uzun bi süre. Gebelikten ziyade niye olmadığınızı da merak edip peşine düşmelisiniz. Ben bir gün geçse tribe giriyorum 🤣 bence hemen bi gebelik testi yapıp sonra da doktora gidin. Pozitif veya negatif farketmez.

X