regl sonrası sancı

DeFnEsXIXz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
6
1
40
arkadaslar evlenmeden once regl baslangıcında ayaklarım tutmazdı evlendıkten sonrada regl sonlarına dogru agrımaya basladı doktora gıttım hıc bır problem yok dedı ama sızcede tuhaf degılmı hatta doktora sıkayetımı bıldırınce onada tuhaf gelmıs olacak kı regl sonrası he deyıp guldu ama acaıp bır agrı .........benımde durumumda olan varsa bana yazsın lutfen

ben kendimi bildim bileli regl dönemlerimde yatak döşek yatardım ağrıdan. giderdim doktora iltehabın var deyip antibiyotik verip gönderirlerdi. meğersem kist varmışda anlamamış gerizekalılar klava: ve sonrasın da ameliyat oldum aldırdım kistleri daha ameliyattan 2 ay geçmiştiki tekrar çıktı kist. çok arsız bi kistmiş çikolata kisti die bişe. Ve şimdi yine aynıyım sancıdan ağrıdan ölüyorum.:a015:
bence renkli bi dopler çektir.benneyaptımki

geçmiş olsun ihmal etme bence

selamm defnesizz benimede adetten sonra cok ağrımm oluyoo ama hiçbi şeyy yokk tahliller temizz doktorda hiç bişeyin yo kı diyorr ben artık kafaya tammıyorumm alıştımm yılardır her kadının yapsıs farklı belkı yumurtlama dönemindfe kişiye göre değisen bi şeyy dıyorumm sende doktor bi şeyy yok derse kafana tkma canımm geçmiş olsss

bendede bu tarz ağrılar var.Adetim bittikten sonra yada 12. gün falan başlıyor ağrılar.Daha önce hiç olmazdı.Ultrasonla bakıldı iltihap falan yok.İdrar yollarımdada bişey yok.doktor beni dahiliyeye yönlendirdi.Blki başka bir şey vuruyordur diye.

doktor iyice ultrasonda baktımı.. belki kist olabilir.. inş. öyle bişey yoktur ama aklıma o geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…