regl oldum ama gögüslerim hala şiş yardım lütfenn!!

sevimlimavibalik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
9
0
merhaba arkadaşlar..çözemediğim şeyler oluyor bir bilginiz tahmininiz varsa lütfen yardımcı olun bana..minnettar olurum
cok stresli yoğun bir ay gecirdim sanırım ondan olucak adetim 1 hafta gec geldi bu benim için şaşırtıcı değil alışkınım fakat normal zamanında yani adet günümden 1 hafta önce başlayan belirtiler göğüslerim şişti sivilceler bunalmalar felan bakın pazar

günü regl oldum bu belirtiler 15 gündür gecmiyor..regl 3 gün gecince kan testi negatifti..hamilelik olmadıgına emin oldum böylece..kanamam ise aşırı derecede agrılı oldu hatta ilkkez hayatımda aynı gün 2 agrı kesici almak zorunda kaldım ve afedersiniz

kustum ilk kez okadar şiddetliydi cok farklıydı..ve devamında agrı kesicilerin etkisindenmidir ne doğru düzgün kanama oldu bugün 4. gün ve eminim gelmeyecek normalde uzun sürer lekede diyemem işin doğrusu..ne de adte rehavetini üstümden

atabildim gögüslerimde ilkkez böylesine damarlar görmüştüm kan testi yapmamın sebebi buydu ama yok tabi..

sorun sanırım bu gögüslerin şişmesine sebep olan hormondanmıdır anlamıyorum bi dengesizlik oldu ne düşünürdünüz bu durumda siz olsanız..ben bişiey anlamadım

keşke hamile olsam ama sanmıyorum hormonal dengesizlik oluşmuş gibi duruyoır değilmi kızlar..

cok karıştım göğüslerimi gördükce darlık geliyor bana umarım cevap verirsinizz cok uzun oldu başınızı agrıttım:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
canım öncelikle geçmiş olsun istersen bir doktora danış ve hormon tahliline bir baktır belki de ama emin değilim prolaktin hormonun yüksektir biliyorsan prolaktin süt hormonudur ve gögüslerde bu tip sorunlar yaratabilir gögüslerini kesinlikle sıkma ve kafanı da fazla takma hepimiz elbet bir gün anne olacağız bitanem ama gene de bir doktora danış ve tahlil yaptır kendine iyi bak

teşekkür ederim elif ..prolaktin düzensizliği cok yakın arkadaşımda vardı ondan biliyorum ama o sıktıkca süt geliyo diyodu bekar olmasına ragmen cok ugrastı o ya sebebide tamamen stresti..cok şükür bende akıntı yok

cok berbat bi ay gecirdim adet olmam bile diyodum bu hormonda cok cabuk etkileniyo dimi psikolojiden..inşallah bukadardırda ben rahatladım cok şükür bidahaki aya düzelir heralde

Allahım herşeyin şifasını verir elbet..

evet canım sıkıntı stres üzüntü bu hormonu etkiler ve hemen yükselir ama sakın ha sakın sıkma göğsünü çok tehlikeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…