Regl olamıyorum

Montessoriye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2024
6
0
28
Arkadaşlar merhaba. En son 29 haziranda adet oldum. 70 güne yakındır adet olamıyorum. Doktora gittim. Cyclo- progynova verdi sabah 2 akşam 2 hap kullandım. Üstünden 4 gün geçti olmadım. Sonra tekrar doktora gittim bu sefer de iki kutu tarlusal verdi. Yine sabah 2 akşam iki olacak şekilde. Bir kutu bitti daha olmadım. Çok endişeleniyorum. Bu kadar ilaca rağmen olamadım. Soğan suyu ve maydanoz suyu da içtim. Olmadım. Başka önerebileceginiz bir şey var mı? Bu arada Pcosum.

Arkadaşlar merhaba. En son 29 haziranda adet oldum. 70 güne yakındır adet olamıyorum. Doktora gittim. Cyclo- progynova verdi sabah 2 akşam 2 hap kullandım. Üstünden 4 gün geçti olmadım. Sonra tekrar doktora gittim bu sefer de iki kutu tarlusal verdi. Yine sabah 2 akşam iki olacak şekilde. Bir kutu bitti daha olmadım. Çok endişeleniyorum. Bu kadar ilaca rağmen olamadım. Soğan suyu ve maydanoz suyu da içtim. Olmadım. Başka önerebileceginiz bir şey var mı? Bu arada Pcosum.
rahminizi nasıl gördü doktor? regl olacak gibi mi içerisi?

Merhaba, tabii Dr daha iyi bilir ama pcoslu bir arkadaşım diyetisyen ile çalışıp duzenli 3 ay boyunca soğan kürü yaptı ve regl düzene girdi, ara ara yine aksıyor ama dikkat ederse hersey yolunda, size de tavsiyem diyetisyen ile çalışmaniz ve her ay 21 gün duzenli olarak soğan kürü yapmanız.

Tarlusal da biteli 5 gün oldu. Hâlâ bir şey yok kafayı yiyecem sinirden stresten.. insan bu kadar ilaca rağmen nasıl olmaz. Ağrısından sancısından her şeyi çekiyorum ama hiçbir şey yok! Doktor 10 gün geçsin dedi. Sadece zamanı dolduruyorum olacağıma dair inancım yok. İnsan bir anda menepoza girebilir mi onu araştıracağım. Başka bir açıklaması yok.

X