Regl mi ?yerleşme mi?

oznesra

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
3
1
27
Merhaba. Adetime 2 gün kala kanamam başladı. Ama sadece taharet alırken geliyor önce hafif pembeydi şimdi kırmızıyla karışık.3 gündür yaşıyorum. Daha önce de yerleşme kanaması yaşamıştım ama bu kadar sürmemişti. Ara ara idrar enfeksiyonu da yaşıyorum. Kanamadan başka belirti yok(gebelik için) sökülemedğim için mi böyledir yoksa yerleşme bu kadar sürebiliyor mu acaba? Ayrıca bu ay vertigo ilacına başladım yoksa o mu geciktirip kesmiş olabilir? Bilgisi olan varsa çok sevinirim. Test yapıcam ama bi kaç gün daha bekliyorum.

bende de aynı durum vR mAlesf regl zamanım su an ama peçete silince geldi ve oed taktım çekirdek kadar pembe bi akıntı regl de olamıyorum idrar testı yaptım silik cıktı paylsayım senınle de yarın bırdaha yapacagım bende gebelıkten suphelendım sız test yapmadınız mı ?

Eklentiler

• 3A06D477-BDE9-4D77-AD87-F8E06504C1A4.jpeg
    47,4 KB · Görüntüleme: 301
Gebe kaldinizmi bendede adete 3 gün kala önce pembe leke sonra patatese silince gelen kahve rengi akinti geldi ve şuan herhangi bir akinti yok sizce gebemiyim yarın adet günüm yardımcı olurmusunuz

Aynisi bende de oluyor su anda dun adet gunum du ama ayin 15 nde once kahverengi akinti geldi yarim saat sonra pembe akinti geldi ve 2 gun koyulasarak devam etti şimdi de damla damla geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…