regl mi yerleşme kanaması mı

selenslmklr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2023
44
6
24
3 ocakda olmam gerekirken bugun oldum ama yerlesme kanaması mı korkuyorum miktarı az değil yoğun normal regl 2 ped değiştim bugun iliskiöden 23 gun sonra test yapmıstım negatifti regl mi oldum yerleşme mi yerleşme miktarı nedir

Son düzenleme:
merhaba ben sürtünme ile iliski sonrasi hemen hap aldım 4 gun sonra 3 gunluk yoğun kanamam oldu reglimi ona göre hesapladım 3 ocakda olmam gerekirken bugun oldum ama yerlesme kanaması mı korkuyorum miktarı az değil yoğun normal regl 2 ped değiştim bugun iliskiöden 23 gun sonra test yapmıstım negatifti regl mi oldum yerleşme mi yerleşme miktarı nedir
23 gün sonra test yapmışsın negatif üstüne üstlük regl olmuşsun ve şimdide regl olma dönemindesin ve hala sorduğun soruya bak alınma ama bu kadarda bilgisiz olunmaz yahu

ozur dilerim haklısınız yerleşme kanaması bu kadar yoğun cok olmaz dimi
Özür dilemeye gerek yokdu google da böyle şeyler hakkında çok bilgi var.araştırsan kolaylıkla bulursun.yerlesme kanaması kadindan kadına değişir ama çok yoğun bi kanama olmuyor

merhaba ben sürtünme ile iliski sonrasi hemen hap aldım 4 gun sonra 3 gunluk yoğun kanamam oldu reglimi ona göre hesapladım 3 ocakda olmam gerekirken bugun oldum ama yerlesme kanaması mı korkuyorum miktarı az değil yoğun normal regl 2 ped değiştim bugun iliskiöden 23 gun sonra test yapmıstım negatifti regl mi oldum yerleşme mi yerleşme miktarı nedir
Hamile olsan şimdiye belli olurdu çok saçma sapan bi soru sormuşsun hap almışsın 23 gün sonra test yapmışsın olsa çıkardı ve adette olmuşsun

Daha önce de konu açmışsın senin hamile olma ihtimalin yok adam içine girmemiş boşalmamis yinede hap kullanmışsın

Bak ben 3 gebelik geçirdim sen anlattığın kadarıyla adet olmuşsun hamile değilsin stres yapma içine de girmemiş boşalmamış da hamile olamazsın
31 aralıkta tekrar bi iliski yaşadım ama onda korundum prezervatif ile acaba 9 gun sonra yerlesme kanaması mı oldum diye korkuyorum ama cok yani normal regl miktarinda geliyor yerlesme de az mı gelmesi lazim yasadigim kisi de bes yillik sevgilim yanlis anlamayin ilk yaptigim kisi o yüzden korkuyorum

31 aralıkta tekrar bi iliski yaşadım ama onda korundum prezervatif ile acaba 9 gun sonra yerlesme kanaması mı oldum diye korkuyorum ama cok yani normal regl miktarinda geliyor yerlesme de az mı gelmesi lazim
Adet olmuşsun diyer kadınların nasıl bilmiyorum benim çok azdı 1 pedi bile doldurmuyordu

acaba yerlesöe kanamasıyla ilgili bilginiz var mı az miktarda mi oluyor yasadiniz mi
Henüz yasamadim her kadın da yerlesme kanamasi yaşamıyor yerlesme kanamasi az miktarda oluyor açık pembe leke leke oluyor bazen 3 saat bazen de 1-2 gün sürer kişiden kişiye değişiyor

X