Regl mi Ara kanama mı???

efeckt

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
119
57
49
regl mi ara kanamamı anlamadım. ama sanırım ara kanama.. gene başladı. allahım. küçük küçük kanamalar. nedir bunlar yaaa. bu konu hakkında bilgisi olan benim paylaşabilirmi acaba... hormonal bile olsa korkuyorum açıkçası....:uhm:senağlama

merhaba,geçmiş olsun...
eğer kabul edersen ben bir tavsiye doktora gitmen....çünkü netten okuduğum kadarıyla 7-8 tane sebebi var..bunların arasında gebelik de var rahim kanseride bulunuyor...lütfen bir doktora git...içini karartmak ya da yangına körükle gitmek istemem ama en azından adını koyarsın...allah acil şifalar versin...

hamile deyilim o zaman.................

valla bende bununla ilgileniyorum 1 haftadır...geçen hafta hamileydim ama ptesi gitti :KK43:
kimyasal gebelik yaşamışım...bunu çoğu kadın yaşıyormuş..belki sende öyleydin..ben adet günlerimi çok iyi takip ettiğim için erken öğrendim hamile olduğumu..hiç aksamazdı 1 gün gelmeyince gittim kan testi yaptırdım hamileymişim 2 gün sonra bir daha yaptım değer düştü (artması gerekiyordu) ptesi de kanamam oldu doktora gittim kimyasal gebelik dedi...bir çok kadın yaşıyormuş bunu ama genelde adet gecikmesi ve bundan dolayı biraz fazla kanama zannediyorlarmış...ama dediğim gibi bir doktora git bence...allah korusun başka bir şey varsa hiç olmazsa önlem almış olursun...

merhaba arkadaşlar
ben bi konuda sizden yardım almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
ilk hamilelik belirtileri nedir yani ne gibi sendromlar olur anne adyında bende psikolojikmi bilmiyorum ama geceleri mide bulantısı yaşıyorum sık idrara çıkıyorum kasıklarımda ve göğüslerimde ağrılar oluyo yani bunlar sadece psikolojikmi yoksa gerçekten hamilemiyim onu çok merak ediyorum en erken kan tahlili ne zman yaptırabilirm bilgisi olan varsa ve yardımcı olursanız çok sevinirim

bu ara kanamalar cok uzun mu sürüyor,yada adetle baslayip cok uzun süre mi oluyor..
benim anneminde böyle oluyordu miyom varmis,adet zamani ilk günler azar azar oluyordu daha sonra 3 haftaya kadar uzuyordu..bi kere kürtaj oldu bu sebepten temizlediler ama yine ayni sey tekrardi kanama yoktu ama yinede miyom yok olmadi rahmi alindi o yuzden doktora gitmeniz sizin yarariniza olur..gecmis olsun

X