Regl karın ağrısı ve makat ağrı

Miamitakami

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2022
26
10
Merhaba regl zamanı çoğumuzun ilk günler genelde çok ağrısı oluyor ve bu farklı bölgelerimizde de görülebiliyor. Benim ilk gün özellikle karnımda şiddetli ağrı ardınan bacaklar ve el bileklernde uyuşma görülüyor. Bunlarla birlikte söylemesi garip ama makatta da ağrı oluyor. Önceden bu kadar ağrımazdı sonradan karnımın ağırısını da geçip beni oturamayacak yürütmeyecek hale getirdi. Daha 18 yaşındayım ve sebebini normal ağırıdır diye geçiştiriyorum bunu benden başka yaşayan var mı? Şimdiden teşekkürler

Merhaba regl zamanı çoğumuzun ilk günler genelde çok ağrısı oluyor ve bu farklı bölgelerimizde de görülebiliyor. Benim ilk gün özellikle karnımda şiddetli ağrı ardınan bacaklar ve el bileklernde uyuşma görülüyor. Bunlarla birlikte söylemesi garip ama makatta da ağrı oluyor. Önceden bu kadar ağrımazdı sonradan karnımın ağırısını da geçip beni oturamayacak yürütmeyecek hale getirdi. Daha 18 yaşındayım ve sebebini normal ağırıdır diye geçiştiriyorum bunu benden başka yaşayan var mı? Şimdiden teşekkürler
pek bılgım yok da adet donemınde rahmın kasılsın dıye bısey salgılıyo vucut. o da karnına popona etkı yapıyor tum o alttakı agrıya sebep cogunlukla bu .bende cok sık olmaz da arada zonklama hıssederdım bı hassasıyet tam agrı degıl de:S hemoroıd sıkıntın yoksa bı kontrole gıt. baska bısıden kaynaklı da olabılır burdan herkes bıle yasıyorum yzsa bunu normallestırmez.:)) yanlıs yonlendırmeyelım. dr ların dedıgı gunluk hayatta yapacaklarından alıkoyuyorsa dınlenmene ragmen gecmıyorsa aşırıdır bı dr gormelı :)) senın ıcın rahatlar hem

X