Regl kanması yoksa hamilelik kanaması mı

2468r

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2022
132
14
Regl kanması ve hamilelikte olan kanamalar nasıl ayırt edilir

regl kanamasını zaten gününü ve şiddetini rengini yogunlugunu bilirsiniz. gebelik kanaması ise adete 1 hafta kala net olarak bilmiyorum yumurtlamadan sonrasında bazen olabiliyo kesin bir durum değil belirteyim. tanımlamasıda genelde kahverengi yada çok açık pembe oluyo (çünkü rahme yerleştignde rahim duvarındaki eski kan aktıgı için rengi farklı oluyo) asla kırmızı olmaz ve çook az olur birkaç damla genelde 1gün olur geçer. tabi bunların hepsi bünyeye göre değişir ve söyledgm gibi biçok gebelikte olmayadabiliyor. durumunuzu açarsanız yardımcı olmaya calişaym

3 ay önce korunmasız sürtünme gibi bi ilişki yasadim 8 saat sonra da ertes72 ertesi gün hapı kullandım ve 4 gün sonra normal parcalı parcalı reglimi oldum 5-6 gün sürdü normalde de düzenli regl olmuyorum ve olduğumda da 5-6 gün sürüyor daha önce hiç ilişkiye de girmedim sadece ilk defa sürtünme gibi bir sey oldu korktuğumuz icin hap kullandım birkaç gün gecikmeyle bu 3 ayda yine 3 defa regl oldugunu düsündügüm kanama oldu parcalı parcalı koyu kırmızı ve kırmızı sekilde oldu karnımda şişlik oldugu icin korkuyorum ve akıntımda var ama 15 tane falan eczaneden alınan hamilelik testinden yaptim bu süreçte ve %99 doğruluk olan testlerde vardı içinde hepsi negatif çıktı yoktur degil mi suan hazır değilim böyle bir şeye stresten karın şişliğim oldugunu düsünüyorum yardımınız ve cevabınız icin cok tesekkur ederim

?

Surtunme ile derken icine girip bosaldi mi

Sevgilinizin spermlerinde roket takılı değilse sürtünmeyle içine boşalmadan hamile kalman imkansız.
Millet amuda kalkıyo hamile kalabilmek için gene kalamıyolar. İmkansız. Bi de zibilyon tane test yapmışsın negatif.
Onu geç regl olmuşsun .
Hala karnım şiş hamilemiyim diyosun. Sevişmeyi, korunmayı, bebek nasıl oluşuru bilmeden bu işlere kalkışmayın yeter artık ya.
Gazdır o sürtünürken içine hava dolmuştur.

Teşekkürler

Bu regl kanaması degil mi gebelik olamaz

Eklentiler

• C1B3BE14-227D-406E-A7D7-63D7E337C849.jpeg
    136 KB · Görüntüleme: 37
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…