Regl günü beyaz akıntısı olup hamile olan arkadaşlar yardımmmm

bohemia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
579
4
Arkadaşlar bugün regl günüm ama hala beyaz akıntım devam ediyor nolur yardım edin hamile olabilir miyim?? normalde bikaç gün önceden akıntı pembeye dönüşür ve regl olurdum. aynı şeyi yaşayıp hamile kalan ya da bilen varsa yardımcı olabilir mi? bi de gözbebeği büyür diye okudum doğru mu acaba benim daha büyük görünüyor ama bu belirti mi bilmiyorum.. inş hamileyimdir.

adet gününe yakın nasıl bir gergiinlik oluyordsa vajina da da kuruluk oluyordu ama hamile iken kuruluk olmadı ve beyaz hafif akıntı oldu.inş. öyledir...

canım bende hamile olduğumu akıntımdan anladım adet günüm geldi akıntım beyazdı 2 gün geçti beyaz akıntı devam ettı test yaptım pozıtıftı sanki seninkide öyle hayırlı olur inşallah

hamile olunca tabiki regli olmuosun ama akıntı acayip artıyo. akıntı zaten hamilelik belirtisi,,2gün geçsin bi test yaptr

canım bende hamile olduğumu akıntımdan anladım adet günüm geldi akıntım beyazdı 2 gün geçti beyaz akıntı devam ettı test yaptım pozıtıftı sanki seninkide öyle hayırlı olur inşallah

Bugün gecikmenin 2. günü çok hafif açık pembe sarı arası gibiydi akıntı uff yoksa regl mi olucammm(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…