Regl geciktirici hap kullanan var mi?

dirim

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.040
1.187
kızlar,daha öncede başlık açmıştım,sorum regl geciktirici hapı regl olacağım tarih yada regli olacağım tarihten 1 gün sonra alabilirmiyim?Bu şekilde kullanan oldu mu?kızlar deneme gibi bir seçeneğim yok.düğünüm var riske atmak istemiyorum

kızlar,daha öncede başlık açmıştım,sorum regl geciktirici hapı regl olacağım tarih yada regli olacağım tarihten 1 gün sonra alabilirmiyim?Bu şekilde kullanan oldu mu?kızlar deneme gibi bir seçeneğim yok.düğünüm var riske atmak istemiyorum

ben daha önce kullandım,yanlış anımsamıyorsam regl tarihinden 3 gün önceden itibaren almaya başlıyorsun.bıraktığında da ertesi gün falan oluyorsun.neden özellikle aynı tarih yada birgün sonrası dediğini anlamadım?ama sanıyorum ben de 3 gün önceden değil bir gün önceden başlamıştım.mutluluklar diliyorum..

ben daha önce kullandım,yanlış anımsamıyorsam regl tarihinden 3 gün önceden itibaren almaya başlıyorsun.bıraktığında da ertesi gün falan oluyorsun.neden özellikle aynı tarih yada birgün sonrası dediğini anlamadım?ama sanıyorum ben de 3 gün önceden değil bir gün önceden başlamıştım.mutluluklar diliyorum..

Baştan anlatayım.26sında düğün var.19-20sindede regl olmam gerekiyor.reglinde 6 gün sürüyor.şayet 20sinde olursam problem yok.ama 20sinde olamazsam,düğüne rastlıyor.ilacıda boşu boşuna almak istemiyorum.belkide 20sinde regl olacağım.regl zamanı yada regl olmazsa 21inde alsam kurtarırmıyım?sen 1gün önceden aldın,nasıl durdurdu mu?

canım ben de düğün öncesi 3 gün evvel aldım. hergün düzenli alırsan zaten aldığın kadar uzuyo adet olma zamanın. ben balayında da almıştım. ama açıkcası pişmanım. hertarafım şişmişti. gelinlik daralmıştı biraz:)

bende kullandım canım.benim bildiğim 3 gün öncesi başlaman gerek sonrasında olmayabiliyormuş sanırım 1 gün öncesinde felan başlarsan daha garanti olur.bırakıncada bir kaç güne olursun zaten içinden 30 tane çıkıyor max 15 gün kullanabiliyorsun sabah akşam 1 tane alsan yeter.

kızlar gerçektende şişiriyor mu?çok mu?gelinliğe sığarmıyım?regli tarihinden önce alın diyor,düğünden 3 gün önce neye göre aldın.regli tarhin düğün tarihiyle çakışıyormu?

X