Regl gecikmesi

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
565
193
26
Tekrardan hepinize merhaba.. daha önce soru sormuştum regl bitişimden 17 gün sonra 2 gün süren lekelenmem olmuştu şuan da reglim 6 gün gecikti bugün test yaptım negatif çıktı gebelik olsa çıkar mıydı ? Yardımınıza ihtiyacım var

Aslında cikmasi gerekiyordu fakat kimisinde gec dollenme oluyor. Sizi umitlendirmek istemem her kezde olacak diye bir sey yok bende mesela hic testlerde cikmamisti regl agrisi sanip hastaneye gittigimde dusuk yaptigimi anlamistim o yuzden en iyi sonucu kan testi veriyor

Bilmiyorum 2 aydır heves ediyorum eşimindr hevesi kursağında kalıyor o yüzden kan testi verip eşime yansıtmak da istemiyorum, idrarda olandan yaptım çok net tek çizgiydi

Akisina birakin iki ay cok kısa bir süre korunmayı bıraktıktan sonra ilk 2 ay vücut deĝişiyor çevremdede çok kişi 6. Aydan sonra hamile kalmışlar ve herkezin dediĝi gibi ilişkiye çocuk için deĝil istediĝin için gir ozaman olur

Bizde eşimle 6 aydır istiyoruz henüz olmadi 6 ay boyunca yok takvimden takipler yok zordan hergün yada gün aşırı ilişki regl bir hafta varken ümitlenmeler hepsi hüsranla sonlandı. Inan artik iliskiye bile girmek istemezdim ama arrik akisina biraktim birsey takip etmiyorum ve inanaiyorum olucak

İster istemez insanın aklı çocuğa takılıyor işte rabbim inşallah sana da bana da isteyen herkese de hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin.. gecikmenin 7.günündeyim şuan hala aklım allak bullak olsa çıkardı ama değil mi

Ben 6 aydır korunmuyorum ama son 2 aydır adetim falan gecikince eşime de heves ettirdim boşu boşuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…