Regl gecikmesi hamile miyim ?

Ktgba0602

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
498
97
24
kızlar merhaba 31 Mayıs'ta düşük yaptım kimyasal gebelik geçirdim. 17 Haziran'da regl olmam lazımdı fakat olmadım regl 16 gün gecikti akıntım var ve ara sıra kasik ağrısı yaşıyorum sizce hamile miyim ? test yapmaya da korkuyorum. psikolojik anlamda sıkıntı yaşıyorum. Bilgilerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Yapmak istiyorum ama korkuyorum. Bu kimyasal gebelik beni çok etkiledi. Biraz daha beklemeli miyim yoksa kan vereyim mi ? Doktorum asla korunma 1 gün bile geçse test yap dedi ama cesaret edemedim
Daha ne kadar bekliceksiniz ki 16 gun az bir süre degil.. Mutlaka kan verin hastanede

Yapmak istiyorum ama korkuyorum. Bu kimyasal gebelik beni çok etkiledi. Biraz daha beklemeli miyim yoksa kan vereyim mi ? Doktorum asla korunma 1 gün bile geçse test yap dedi ama cesaret edemedim
Daha ne kadar bekleyeceksiniz ki 1 ay olacak nerdeyse bence test yapin korkunun ecele faydasi var mi

31 mayısta dusuk? dusuk zaten adet sayılır. 17 hazıran degıl 30 hazıran gıbı olursun . kımyasal sonrası gecıkme yapar mı bılmem ama bı kac gun atabılır yanı bu aralar olursun adet:) olmazsan bı kan ver:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…