regl döngsü problemi yasıyorum

zeynepzzzzz

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2022
159
28
18
merhabaa bikac olay oldu erkek arkadasımlamkorkmustum gecikince testlerim negatif zaten ben gebelik olmayacagından emindim ama korkudan yapmıstım. asljnda sormak istedigim sey ben
9 Mayısta regl olup 14 mayısta bitmistim
13 Haziranda regl olup 18 haziranda bitmistim ve kullandığım yygulamada bu ayın 14'ü gösteriyor ama ben hala olmadım şuan dört gün gecikme var. ama daha dün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı bu hamilelikle ilgili ılabilirmi yoksa döngü bozuklugumu cunku daha oncelerinde de regl dknemimde cok aksama oluyordu
(hamilelik suphemde erkek arkadasımla bir seyler yasadık ve icine girdi ama hemen geri cikti yaklasik yc saniye falan surmustur burdaki ablaların hepsi bu sekilde olmayacagını ortada spermin olmadıgını soylediler ki haklılar ama ben hala regl olmadım) bu yuzden korkuyorum aslında neden olmadım diye bu gecikme normal mi suphelenmeli miyim

Regl sadece hamilelikten kaynaklı gecikmez ki sen hamile değilsin zaten
bende oldugumu dusunmuyorum ama cok korkuyorum korktukca daha da gecikiyor ama buna engel olamıyorum.bu ay ayaklarımı hep soğuk suda tutmuştum acaba bunun etkisi olur mu sıcak tutmak gerekiyor diye biliyorum hamilelik olma olasılıgı yok degilmi

Yok tabi ki stres etkiler, çıkar hamilelik düşüncesini kafandan hormonlarını etkiliyosun böyle

Yok tabi ki stres etkiler, çıkar hamilelik düşüncesini kafandan hormonlarını etkiliyosun böyle
bilmiyorum napicam gun icinde iyiyim ama aksam mahvoluyorum suan dört gün gecikti.üçüncü gününde sabah ilk idrarla erken gebelik test yapmıstım eger pzartesiye kadar olmazsam yine yaparım sanırım ama onu yapmak bile beni cok etkiliyor

Yapmana gerek yok hamile değilsin. Pazartesiye kadar olmazsan doktora git adet düzensizliğim var diye

Geç döllenme için adet olmaman gerek 2 kere adet olmuşsun hamile olma ihtimalin yok
hayır abl öyle değil ben eski adet düzenimi yazdım bu anlattıgım olay 6 temmuzda yaşandı erkek arkadaşımla içime girdi ve çıktı üç saniyleik bir şeydi ben korktuğum için geri çekildim ve bosalma olmadı aynı zamanda ıslak da değildik ve ondan sonra adet olmadım. 14 Temmuzu gösteriyordu uygulama 2 gün gecikince kadet test yaptım negatif 3.gün işk idrarla erken gebelik yaptım o da negatif cıktı

İlk yazdığından öyle anlaşılmıyor. İlişki üzerinden 14 gün geçince testte belli olur

Tamam 2 gün sonra tekrarlarsın testi çok kafana takılırsa ama ihtimal çok düşük hamile değilsindir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…