Aile Planlaması Regl döneminden bir kaç gün önce korunmadık.

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

baharidil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
5.093
0
Kızlar iki aylık evliyim, regl döneminden bir kaç gün önce korunmadan ilişkiye girdik...sizce hamile kalır mıyım?
Benim için farketmez de eşim şu an için çocuk istemiyor...lütfen beni aydınlatır mısınız?
yardımınıza ihtiyacım var.

3 gün öncesi 3 gün sonrası nötr günlerimizmiş
ama belli olmaz tabi
Allah kısmet ettimi gelir misafiriniz :ecrin_bebek:

Kısmet cnm rabbim bilir hayırlısını dile
varsa bile ne güzel millet yıllarca uğraşıyo olsun diyee

Biraz rahatlattın beni ama ne zaman adet olacağımı bilmiyorum 4-5 gün sonra olabilir, bu 3 günü geçirirsek bi sorun olur mu acaba? :kedi: (utanıyorum)

Kısmet cnm rabbim bilir hayırlısını dile
varsa bile ne güzel millet yıllarca uğraşıyo olsun diyee

Haklısın canım, millet yıllarca uğraşıyo bebek olsun diye...biz korkuyoruz olacak diye... mafoldumben dediğim gibi benim için sorun yok da eşim daha erken hazır değiliz diyo...

Bir sorum daha olacaktı, diyelim ki hamile kaldım bu ay adet olacak mıyım?
ya korkmaya başladım.........

Hamile olduğumuzu nasıl hissederiz peki kızlar

ne yazıkki diyecem artık çünkü hamile olduğuma inanmıştım ....adet oldum...
eşime de hamile olabileceğimi söylemiştim...o da çok umutlandıı çocuğumuz olucak diye...adet olunca hayallerimiz suya düştü.

Hamile kalıcam diye korkuyorduk, tecrübesizliğimizden herhalde....
şimdi çocuk istiyorum...evlenmeden önce kendime 1 sene süre vermiştim ama dayanamıycam galiba :) çocuklu anneleri gördüğüm zaman içim gidiyo........ben de anne olmak istiyorum artık :)

Bu işe başlamadan önce ne yapmalıyız...yediğimize içtiğimize dikkat etmeli miyiz? :))) ayyy çok saçma bir soru oldu ama ne olur heyecanıma verin kızlar!!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…