Regl dönemi ilişki

mutsuzzi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
355
1
Arkadaşlar merhaba ben regl ilk günü sevgilimle sürtünme yaşadım boşalmadi o kondom kullandı. Ve asla tam anlamıyla vajinaya girmedi. Kanamam azaldı ve kötü şeyler duydum hastalık vs diye sizce ne yapmalıyım acil

Arkadaşlar merhaba ben regl ilk günü sevgilimle sürtünme yaşadım boşalmadi o kondom kullandı. Ve asla tam anlamıyla vajinaya girmedi. Kanamam azaldı ve kötü şeyler duydum hastalık vs diye sizce ne yapmalıyım acil
Hasta hasta nasil iliskiye girdiniz kii..

kanamanın azalması hormonaldır, herhangi bir şüpheniz varsa regl bittikten sonra doktora gidebilirsiniz

Sürtünme mi birleşme mi ona karar verin önce. Tam anlamıyla vajinaya girmedi ne demek mesela? Sürtünme kat sayısı artmış gibi görünüyor. Pediniz yok muydu?
Nasıl kötü şeyler duydunuz? Nasıl bir hastalık? Cevap verin acil.

İzninizle :kusmuk: istiyorum. Nasıl mideniz alıyor hastayken ya

yahu mikrop kaparsiniz. 😒

doğru duymuşsunuz, regl iken ilişkiye girmek enfeksiyon açısından riskli. ama siz ilişkiye girmemişsiniz zaten. yine 13 iq bir konu
Evet tam girmedik ama çıplaklık vs diye beni korkuttular. Teşekkür ederim yorumunuz için

kanamanın azalması hormonaldır, herhangi bir şüpheniz varsa regl bittikten sonra doktora gidebilirsiniz
Teşekkür ederim korkumu anlayıp insan yerine koyup güzel cevap verdiğiniz için insanların bu kadar acımasızca cevap vermesi ne üzücu. Kadın kadına soru soramiyor. Reglim azalınca korktum

Sürtünme mi birleşme mi ona karar verin önce. Tam anlamıyla vajinaya girmedi ne demek mesela? Sürtünme kat sayısı artmış gibi görünüyor. Pediniz yok muydu?
Nasıl kötü şeyler duydunuz? Nasıl bir hastalık? Cevap verin acil.
Birlesme olmadi

Bu korkunç bişey farkındayım ama ben de böyle olmak istemiyorum hayatımdaki çoğu şeyde böyleyim
korkunç olan nedir kuzum? yüzme bilmeden denize atlıyorsunuz, sonra burada kadın kadına soru soramıyor diye dertleniyorsunuz.

X