Regl den Önce Şüphelenip Reglden Sonra Hamile Olduğunu Öğrenen Var mı ??

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
Konu başlığım biraz ilginç olabilir ama aslında demek istediğim şu ; yani üstüne görme olayı. oğluma hamile kalmadan önce inanılmaz baş ağrısı çektim halsizlik yorgunluk.. öyle ki norolojiye görünüp tomografi bile çekildim. migren dendi ilaç verildi ne hikmetse kullanmadım.. sonrasında regl oldum. reglim fazla sürmedi. bir sonra ki ay regl olmadım. evde test yaptım pozitif çıktı sonra kan tahlili. 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim. şimdi yine böyle bir olasılık var. aynı baş ağrısı - baş dönmesi - mide bulantısı - yorgunluk.. reglimin bitmesini bekliyorum. birkaç gün önce kan tahlili yaptırdım sonuç negatif çıktı. hcg 0.0 . yani henüz erken olabilir. benimle aynı durumu yaşamış olan arkadaşlar var mı aramızda ?

bu sefer hamile değilim.. açıkçası böyle bir duruma hazır değildim sevindim. Allah çocuk sahibi olmayı isteyen arkadaşlara nasip etsin İnşallah.. benim oğlum biraz büyüsün ...

konu başlığı çok güzel olmuş açıkçası bu ay bende çok umutluydum ADETİME BİR HAFTA KALA BEL KASIK AĞRISIBAŞLADI BEKLENEN VÜGÜNMDE ADET OLMADIM ERTESİ GÜN DAMLA DAMLA BİR SONRAKİ GÜN ANCA ÇÖZÜLDÜM AMA ÇOK AĞRILI OLDU AMA NEYAZIKKİ BEN HALA HAMİLEYİM DİYE UMUTLUYUM İNSANOĞLU İŞTE :84:İNŞ. BENDE ÜSTÜNE GÖRMÜŞ OLURUM OKLMASSA BİHAFTA DOLSUN İDRARDA BAKAYIM

canım üzülme hakkında hayırlısı olsun.. dilerim dileğin gerçekleşir..

canım üzülme hakkında hayırlısı olsun.. dilerim dileğin gerçekleşir..

sağol canım anca bakabildim mesajlara cvp yazabildim güzel dileklerin için sağol cuma günü doktoruma gidicem bakalım .sen ne zamandır bbek istiyosun

sağol canım anca bakabildim mesajlara cvp yazabildim güzel dileklerin için sağol cuma günü doktoruma gidicem bakalım .sen ne zamandır bbek istiyosun
canım kusura bakma saçma bi cevap oldu senin zaten bebepğin vardı kusuruma bakma nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…