Regl da böyle bir et parçası düşer mi ?

gurbetkusu1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2021
23
7
28
1 senedir çocuk istiyoruz ama olmuyor regl şaşmaz 28 günde eşimde bende kontrollerimizi yaptırdık temiz yine 2 gün önce vaktinde regl oldum gelen bir parça dikkatimi çekti resim ekliyorum bakabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz doktor değiliz cek bunu doktora at.birde insanlara kiziyorsun mecbur mu insanlar sizin adet kanamanizi görmeye. Başlıkta var diyorsunuz, başlıkta fotolu filab yazmiyor yazsa ben girmezdim.

Ay ben bi üzüldüm ya hormonlarım mı değişiyor nedir
Ne bileyim kadın panik olup attı heralde düsük falan mı sandı nedir görmedim ama yine de şikayet edilmesi iyi olmuş hakaret etmemize gerek yok

Ay ben bi üzüldüm ya hormonlarım mı değişiyor nedir
Ne bileyim kadın panik olup attı heralde düsük falan mı sandı nedir görmedim ama yine de şikayet edilmesi iyi olmuş hakaret etmemize gerek yok
Doku parcasi gibiydi.
Kotu bir görüntü evet ama bazen insan dediginiz gibi panikle düşünmeden hareket edebiliyor.
Kk'da bu özellik var mi bilmiyorum ama fotolarda sosyal medyadaki hassas icerikli fotoğraf özelliği gibi hassas icerik filtresi eklenebilirse, isteyen bakar istemeyen bakmaz.

Evet çok iyi olurdu o özellik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…