Reenkarnasyon mu?Rüya mı?

pymsf

Mutlu ol,çünkü kimse üzgün olmanı umursamıyor.
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
152
57
Ben bu konuyu anlatıp anlatmamak konususunda çok kararsız kaldım.Hani anlatınca bir daha o rüyaları göremezsiniz derler ya.Benkm youtubeda reenkarnasyon hikayeleri dinlediğim zamanlardı.Ben rüyamda sarışın renkli gözlü orta yaşlı güzel bir kadındım.Sovyet Rusyasında yaşadığımı düsünüyorum.Çünkü kadının kıyafetleri bana onu andırdı.Kucağımda da rüyadaki farkli bedendeki benin saçlarıma benzer ağzi emzikli bir kiz bebek vardı.İki üç yaşlarında.Ben bebekle ilgileniyor,uyutuyor ve seviyordum.Malbimde sanki o çocuğa karsi çok derin bir sevgi vardı.Ben bu hissi daha önce hic yaşmamistım.Sanki bir parcam gibiydi.Ama tedirgin duruyordum.Bir evdeydim.Sürekli çevreye bakıyordum.Konuşanlar vardı.Bir de bir adam sesi vardı.O konuşurken dikkat kesiliyordum.

Yaklasik birkac ay sonra bir rüya daha gördüm.Stadyum benzeri bir yerde ama bu kez gerçek bedenimleydim.Kimse yoktu.Üst taraflarda tek başimaydım.Yanıma 8 yaslarında bir kiz çocuğu geldi.Koyu mavi elbisesi ve gozleri vardı.Saçları altin sarısıydı.Bir kadın da benim oturduğum yerde oturmadan kıza bakıyordu.Kız önüme geçti.Gözlerime baktı.Ben de ona baktım.Kiz bana beni unuttun mu dedi.Ben bir şey demedim.Çünkü tanımıyordum.Ama sanki içimde bir his onu tanıdığımı söylüyordu.Ben cevap vermeyince kız ağlamakli oldu.Ben hemen yalan söyleyerek hayır unutmadım.Seni hiç unutur muyum dedim.Kız cani gönülden bana sarıldı.Ağladı.Şaskındım.İcim kıpraşıyordu.Ve geri cekildi.Tekrara gozlerime baktı.Beni hiç unutma olur mu dedi.Yanimdaki kadın kıza elini uzattı.O da elini tuttu.Birlikte gittiler.Ben bu ruyanın etkisinden gun boyu cikamadim.O kızı cok özlüyorum.Keşke tekrara gorebilsem.Onu unutmadığımı söyleyebilsem.

X