Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

İftar

4 yemek kaşığı pılav
80 gr hındı doner
1 buyuk topan patlıcan kozlemesı
1 kase sarmısaklı yoğurt

Ara

1 nefcafe fıncanı lıght pudıng

Spor

Birazdan gıdecegım, 1200 adım twıst shape

İyi gıttıgımı dusunuyorum ama haftaya regl olucagım ve felaket sıskınım muhtemelen bu tartıya da yansıyacak karnım davul gıbı gezıyorum cunku

çok az yiyorsun kiloların gider fakat kalıcı olmaz söyleyeyim :44:

menü güzel canım tartıda bence doğruyu söylüyordu ilk anda verilebilir o kadar

bencede iyi gidiyorsun ama regl kesinlikle şişiriyor.ve yediriyorda güya bende dukan diyetine başlayacaktım alabora oldu herşey.sürekli atıştırmak istiyorum.

evet mutluyum (ayıptır söylemesi afedersiniz ama wc problemim yavaş yavaş çözülüyo galiba )
ve işte şimdi kilo vermeye başladım diyebiliyorum :)
samsuna gidicem ama ordada dikkat edicem ve yemeklerden sonra yürüyüşlere çıkıcam :)
ve sizden bişi rica ediyorum pufy ben netim olmayacağı için sicle aktif olmayabilit-rim ama beni listenin sonuna atın ama silmeyim ramazan bitişi kilo bildirimi yapıcam orda girebilirsemde size ulaşmaya çalışırım. bu site benim motive kaynağım oluyo nolurr silme

Kızlar videolu spor sayfaları varsa sürekli takip ettiğiniz işlevli öenerebilir misiniz? İftar sonrası evde bi kaç hareket yapayım şöyle diyorum

arkadaşlar bende spor yapmak istiyorum ya bi ara callentics yapmıştım kilo verdirmiyodu ama
inanılmaz sürelerde inanılmaz sıkılaşma incelme sağlıyodu hazır kilo da vermeye başlamışken
callenetics yapmaya mı başlasam deneyenler yada şuan bu sporu uygulayan varmı? yardım

İki gündür bi haller oldu bana ya
Pazartesi akşam 74.5 la başladım dün akşam 73.5 olmuştum.Dün iftarda kararında yedim,ama ardından gittim puding yedim niye yediysem.
sahurda babam patates kızarttı,gittim ondan yedim az da olsa yedim,çeyrek simit kaşar domates salatalık yedim,portakal suyu içtim..

Bugun iftardan önce 73.6ydım. Bugün yine babam mutfağa girmiş

iftar menüm
biraz şehriye biraz yogurt corbası
patatesli sebzeli tavuk sote
yogurt
üstüne iki dilim baklava ve bir incir yedim.Bol su içtim.
Yarım saat yürüdüm birazdan beşi bir yerde ve tarcınlı ballı su icicem.

Şu tatlılara dur diyebilsem keşke ramazan sonu 6lı rakamları görmem lazım

Beyin gücü dediğim olay bu işte canım. Diyet kelimesi geçtiği anda vücut kendini korumaya alıyormuş. Masabaşı çalışanlar topiğinde diyet yerine sağlıklı beslenme kelimesini kullanıyorduk. Ben çok inanıyorum bu işe, herşey kafada bitiyor. Güzel düşünelim güzel olsun deriz ya bu işte.

evet arkadaslar iyki bu ssite var valla internet sayfasına baktım gayet normal bi otel gibi gözüykyordu ilkinde sonra üste Devremülk yazıyor dediginiz gibi o sekilde kandıırıyorlar milleti.cvplarınız icin cok tesekür ederim ben saftirik yoksa inanirdim valla :))

bu arada iftar menüm
1 b su
mercimek corbası
pilav
patlıcan yemegi ve kızarmıs bu tavuk
bide yanına cola
tatlı olarak bi kare baklava 1 avuc cekirdek
1 tane gofret ve 1 soda (cokmu yedim ne :)))

ben bugün evde ne bulduysam yedim regl oldum ya iştah patlaması oldu
dolapta ne varsa tatlı tuzlu demeden çöplük gibi oldum
neyse kaçamak günü olsun bugün
tadına varayım bari de yine yapmayayım:26:

Bugün yazdıgım gibi ;

1 kase yarmalı soguk yogurt corba
Kücük bi parca tavuk
3 dilim patates
3-4 catal pilav
boool salataaa

-ekmek yok (bide olsaydı yani )

- az once alısveristen geliyorum neler var neler kendimi o kadar şiş görüyorum bacaklarım belim her sey iyi ama o can simitlerim yok mu beni bitiriyo ramazan sonuna kadar artık kurtulmak istiyorum ya rahat rahat bi bady giymeeeek neler vaar ama giyecek güzel vücut yok cıldırıcam su genc yasımda bol bol tshirtlere kaldım iyi mi

-suan 3 lt.den geriye kalan 1.5 ltmi iciyorum .

aynen katılıyorum walla. insanlar farkında olmadan kilo veriyor.. diyet yapanlar uğraşıyor ama yinede kilo vermekte zorlanıyor.

sahur menüm ;

1 kase yogurtlu k-fleks
1 pastırma ( ne alaka sahur sahur ama reglmin yaklasmasının verdigi iştah olsa gerek :44:)
3 kaşık yarma ( buda alakasız :44:)

en iyisi daha fazla sacmalamadan yatıyım ben

Günaydın. İftar menüm domates soslu makarna, taze fasulye ve yoğurt. Bol su ve yeşilçay, sonra çay demledim ve yatarken dopndurma yedim. (Amma abartmışım ya). Sahurda 2 dilim ekmek, peynir, domates ve salatalık, 4 bardak su. Sahurda zorla yiyorum hiç canım istemiyo, sırf aç tutmamak için yiyorum.

ben bugün evde ne bulduysam yedim regl oldum ya iştah patlaması oldu
dolapta ne varsa tatlı tuzlu demeden çöplük gibi oldum
neyse kaçamak günü olsun bugün
tadına varayım bari de yine yapmayayım:26:

bende ne bulduysam yemiştim ilk günlerde.
neyseki bugün son gün. pazartesi tartıldığımda -1,4 kg görünüyordu.şimdi üzerine kg almışım. şuan -0,4 kg
ödem mi. kg mi. adetten mi. neden bilmiyorum. verdiğimi geri almışım.
inşallah sen + ile kapatmazsın bu günleri

günaydın kızlar
bugünlerde bağırsaklarıma bi haller oldu olan bağırsaklara oldu tartı hep yukardaki ibreleri göstermeye başladı sinir oluyorum
birkaç gündür iki bardaktan fazla su içmedim sanırım ondan oluyo

dünkü iftar menum;
2 bardak su
2 bardak meyvesuyu
1 kase çorba
4 küçük dilim kıymalı
salata
misafirlikte olunca ara öğün olmadı malesef

sahur;
3 küçük dilim yine kıymalı
4 bardak su
2 kk peynir
1 bardak gazoz dayanamadım içtim napıyim

pazartesi 66.2 ydim dün 67 off off ben bu metabolizmamı hiç anlamadım gitti

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…