Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

tühh yakalandıkkk kilo verme çabalarınızı takdirle okuyorum, biraz da faydalanırım belki bu arada ben iyiyim sen nasılsın tertibim?

evet yakaladımm bende iyiyim tertibim hep aynı şafak yetmiyor gibi kilolarımlada uğraşıyorum şimdi izine gelirse güzel gözükeyim benimkine

adet olmak için farlutal aldım kullanıyorum ama kilo değişimleri yapıyormuş yaaa ((

evet yakaladımm bende iyiyim tertibim hep aynı şafak yetmiyor gibi kilolarımlada uğraşıyorum şimdi izine gelirse güzel gözükeyim benimkine
ayy ben 6 kilo verdim ama izine kadar 4 kilo daha vermem lazım aslında, ama çok hareketsizim veremiyorum artık ne zaman izne geliyor askerin?

ayy ben 6 kilo verdim ama izine kadar 4 kilo daha vermem lazım aslında, ama çok hareketsizim veremiyorum artık ne zaman izne geliyor askerin?

oo sanada maşallah canım benim daha çook kilo vermem lazım en başta 8 kilo orası daha belli değil canım ekim diye konuştuk ama her an değişebilir

Bende de kayısılı var ama içmiyorum pek fayda görmedim limonlu daha mı iyi ki acaba?

İnşallah işe yarar bende bugün alıp deneyeceğim.

Bende de kayısılı var ama içmiyorum pek fayda görmedim limonlu daha mı iyi ki acaba?

evet cnm ben cok faydasını gördüm ama ac karnına icmek sartmıs bide yoksa diger türlü sırf Gaz yapior cnm.Normalde kayısı yiyordum ama hic faydasını görmüyordum bu cay beni iyi etti valla.

evet cnm ben cok faydasını gördüm ama ac karnına icmek sartmıs bide yoksa diger türlü sırf Gaz yapior cnm.Normalde kayısı yiyordum ama hic faydasını görmüyordum bu cay beni iyi etti valla.

Alayım ben de dışarı çıktığımda.
Benim tansiyonum çok düştü yine öğle namazını kılıp uzandım uyumuşum şimdi kalktım ama başım dönüyo yine of

kızlar kocişle anlaştık artık tatlı yapmayacagım ve yemekleri de elimden geldigince hafif ve zeytinyaglı şeyler yapacagım
bu akşam ki menüm:
domates soslu zeytinyaglı biber kavurma
yogurt salata
karpuz
tabi bide iftariyelik tabagı
afiyet olsun

neden carsambaya kalsınkı 1 gün süre cok mu pzt yerıne salı ıftardan sonra acıklanabılır lıste 2-3 saatlık bı sure cok az bence

İsteyen pazar iftar öncesi tartılıp p.tesi söyleyebilir kilosunu . bildirimi yapanlar içinde beklemek zor bunuda gözardı etmeyelim lütfen.

arkadaşlar bu cumartesi samsuna gidiyorum orda imkan bulupta nete giremeyebilirim ( morelim çok bozuk
canım benim dönünde iyi haberlerini alalım önemli olan oradada diyeti bırakmaman iyi yolculuklar şimdiden.

bende bir bakayım varmı markette.

kesinlikle katılıyorum zaten 4 hafta gibi kısa bir süremiz var cumaya kadar bildirmeyen listeden silinsin bencede.fakat daha önce sohbete gelip bu ara giremeyenler var onlara ek süre verilebilir.onlarda belli kişiler zaten.Canım slindi diye eklenmeyecek değil ya gelirlerse yeniden eklenir yeterki katılan arkadaşlar aktif olsun.

hep destek tam destek

Selaaaaaaaam hanımlarrr :) bugünki menüm 2 bardak su kocaman kocamaaaaaaaan oh be Ardından 3 yumurta ile bı kase yogurt karışımı yani çılbır :) üzerine spor benı bekler öpttüüümm

bugün sayfamız az ilerledi :26:
iftar menüm:
şehriye çorbası
barbunya yemeği
salata
ayran
we suuuuuu

bugün ki iftar menüm berbat gercekten

2 brdk su.
2 kepçe domates corbası
2-3 cicek dolması (cok kücükler zaten)
3 yağ mantısı
2 kasık hosaf
3-4 catal patates salatası
1 pastırma

kardelen5233arkadaşımı merak ettim bildiirmde yapmadı.pufycim feza ve kardelen aktif olark katılan arkadaşlar bildirim yapmasalarda onları üst sıraya alırmısın cnm.feza hala yazıyor kardelen gelmedi bu ara

bugün ki iftar menüm berbat gercekten

2 brdk su.
2 kepçe domates corbası
2-3 cicek dolması (cok kücükler zaten)
3 yağ mantısı
2 kasık hosaf
3-4 catal patates salatası
1 pastırma

canım pek anlamam ama çiçek dolması yağ mantısı patates salatası pek ağır olmuş sanki:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…