Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

Araştırdığımda gördüğüm kadarıyla Mindivan 5'i 1 yerde çaylarını ilk çıkaran firmaymış. Mindivan'dan sonra yayılmış diğer firmalara da, tabi bu firmanın kendi iddiası ne derece doğru bilemiyorum. Akzer'de başka bir firma ve benim gittiğim aktar Akzer'in dağıtıcısı olduğu için kandırıp sattı kendi malını ama içeriklerde farklılıklar var mesela benim aldığımda kiraz çöpü, mısır püskülü yok. Aldığımın 400 gramı 6.50 liraydı Mindivanın 500 gramı 10 lira.

anladım canım bende mindivan alayım ozaman inşallah vardır aktarda sonuçlarını merak ediyorum bende

arkadaşlar farkındamısınız listede adı yazılı olup hiç sohbete katılmayan kimler önemli olan listede çok kişinin adının olması değil bu işi gerçekten gönül vermiş kişilerin var olması.

verdıgım kılonun oranı gırılmıs ama suandakı kılom gırılmemıs sabah pufy de msj atmıstım düzeltebilir misiniz arkadaslar bu arada kılo veren herkesı tebrıke dıyorumıns bayrama kadar ıstedıgmız kıloları verırız

aynen canım katılıyorum bende sana. burda birbirmize destek için varız yoksa sadece bende kilo vermek istiyorum demek yetmiyor sadece liste fazlalaşıyor işleri olanlar tabiki kusura bakmasın ama bir kere uğrayıp birdaha gelmeyenler var..

16. olmuşum bende..:))
arkadaşlar kilo bildirmi yapmayanları tabi ki silin ama sohbete katılmıyor diye silmeyin..ben katılamıyorum ama hep okuyorum..2 buçuk yaşında bi oglum var onunla ilgilen ev işi yemek misafir aktif olamıyorum..

pufy sabah sana tekrar mesaj atmayı denedim bilmiyorum oldumu. Eğer geldiyse lütfen haber verirmisin. Listeden silinmek i s t e m i y o r u m.[/b]

canım özel msj atmak için msj atacağın kişinin nickine tıklıyosun bi kere
orda bi kutucuk çıkıyo, ordan özel msja tıklıyosun
sonra gelen sayfada msjnı yazıp gönderiyosun, konu kısmını boş bırakmaman gerekli
en altta okundu msjı yolla var onu işaretlersen bilgin olur gidip gitmediğinden

bir de sağ üstte kontrol paneli var oraya tıkladıgında herşeye daha rahat ulaşırsın
abone olduğun konulara, beğenilenlere, msjlarına vs

neden carsambaya kalsınkı 1 gün süre cok mu pzt yerıne salı ıftardan sonra acıklanabılır lıste 2-3 saatlık bı sure cok az bence

canım benim kasdettiğim hem bildirim yapmayan hemde sohbete katılmayan arkadaşlardı

arkadaşlar bu cumartesi samsuna gidiyorum orda imkan bulupta nete giremeyebilirim ( morelim çok bozuk

Arkadaslar Tuvalet sorunuma bi cözüm buldum Lipton form Plus Limonlu Cayı iciyorum sahurdan önce ac karnına sonra bi güzel sahurumu yapiorum sabah uyandıgımda kosa kosa tuvallete.Benim gibi tuvalete cıkamayan varsa önerim bu caylardan icmek olacak :)))

bende doğadan ın kayısılı yeşilçayını içiyorum oda güzel :)

Sağol canım tekrar gönderdim anlattığın gibi. Umarım ulaşmıştır. Ne beceriksizim ben ya.

rainbowcolors benim kilomu da ekleyebilmen mümkün mü? 68 ile başladım şu an 66.2 yim hedef 55

Kızlar biraz sabırlı olursanız cok sevinicem malum cok kalabalıgız ve sayfalar saatte 4-5 sayfa ilerliyo hemen hemen her yazdıgınızı takip etmeye calısıyorum fakat gözümden kacanlar oluyo , 65 kisilik listeyi internet üzerinde toparlamam zor oluyo nerdeyse nette bunun icin ugrasıyorum diyebilirim. Sizden sadece sabır bekliyorum , listeyi güncelledigimde eğer adınızı göremezseniz tekrar mesaj atın ya da dikkatimi cekecek tarzda optikte yazın ki bende düzelteyim . Anlayısınızı bekliyorum.

RainbowColors arkadaşıma tekrar teşekkür ediyorum optigi actıgımdan beri tabloda cok yardımcı oldu teşekkür ederim tekrar

Liste güncellendi gördügünüz gibi listenin yarısı hala 1. haftadaki kilolarını bildirmedi cuma gününe kadar bildirmezlerse listeden cıkarmak zorunda kalacagım , sağlıklı günler

Kızlar benim mesaim bitiyo süt izni kullandığım için 15.30 çıkıyorum işten. Asıl mesai başlıyo bu saatten sonra . Evde 2 tane tatlı cadı var. Yolumu bekliyolardır kuzucuklarım. Bu arada fena halde acıktım.

tertip nasılsın hoşgeldinn gördüm seni

biraz geç kaldım gitmişsin ama :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…