Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

kızlar regl oldugum için oruç tutamıyorum kararlıyım bu hafta güzel geçmesi için yeşil çayımı içmeye başladımmm hadi bakalım tam gaz devam yeni haftaya

Dünki iftar menüm, 7-8 tane yaprak sarma, 3-4 kaşık kadar kuru fasulye, yoğurt, salata ve bir dilim ekmek, 3 tane tulumba tatlısı. Bu fazla biliyorum ama uzun zamandır diyetteyim diye tatlı yemiyordum zaten.Bol bol da su içtim.
Sahurda çeyrek pide, peynir domates ve 1 bardak meyve suyu, kocaman 3 bardak su.

günaydınnnnnnnnnnnnnn kilo weren herkewsi tebrik edior4ummm ben de 3.olmusumm bunu bekliodum kızlar ewet cnkü gercekten istiorum bunu :) benim kilom burda bir cogunuza göre cok cok fazla o yüzden aynı seyleri yapsak bile werdgm kilo daha fazla olacaktır.bide bi yerde okumustum ne kadar kiloluysan o kadar cok yiceksin ben iftarda da sahurda tatlımı da yedim her seyi yedim bazen fazla yedim bazen az yedim ama mutlaka doydum wücudumda fazla yag oranı oldugu icin kilo wermem daha kolay kemiklerm cok kalın deil cnkü ama ilk defa bu kadar azimliy,im belki werdgm su flan ama ben cok motiwe oldum tartım digital oldugu icin ona cok güweniorum :) ekstra olarak kızlar günde mutlaka 2 3 litre su ictim yesil cay we kekik suyumu ictim inanın bu suyu ictkten sora ben uyuyamıorum we 10 dk ya bir en az 5 kere abartmıorum yemn ederm wwc ye gidiorum benm bagırsaklarım da ii calısıor kabızlık flan olmuor cnkü corbamı iciorum yogurdumu yiorum we gün icersnde ccok yogun bi spor yapamıorum ama tw karsısında bacaklarımı indirip kaldırıorum basenlermi duwarlara wuruorum :):) iftarımı yine aynı sekilde acıcam ama sahurda deisiklik yapıorum bu hafta her gü
n k fleks süt we bir dilim ananas yicem anans da cok zayıflatıor kızlar konserwe olanlarından bulabilrsin,iz cok pahalı deil bizim burda 3.5 lira mı 4 mü ne we icinde bir cok dilim ananas war bakalım bööle az yierek bu hafta ne kadar kilo wericemm meywe we süt aynı anda tüketildgnde de yag yakımına yardımcı oluomus kızlar bide 2 gündür ekstra jel sürüorum ben inceltior.bu haftam bööle gecicek canlarım haftaya da regl olucam büyük ihtimal 7 gün flan sürüor 5 günde 5 kilo diyetni uygulayarak 2 3 kilo wermeyi planlıorum inş hepimiz kurtulcaz arkadslar hepimizin allah yardımcısı olsun :)

arkadaslar bır de pzt ıftardan once tartılıp hemen bıldırım yapmamız beklenıyor belkı o gun bı yere felan davetlıyız nası yapcaz yanı ben evdeydım ama ıslerım vardı sırf ıftar sonrası acıklancak yazdıgınız ıcın sıteye gırıp yazdım kılomu ama yazamayabılırıdm de bence bıldırım ıcın 1 gün tanınmalı ondan sorna lıste yayınlanmalı 2-3 saat bıldırım ıcın cok az bi süre

Günaydın kızlaar .. 1.,2., VE 3. arkadaslarla diğer kilo veren tüm arkadaşları kutluyorum . 200 gr vermiş olmama rağmen moralimin bozulmaması gerek tam gaz devaam

selam hanımlar ,

Dün aksam siteye giremedim o yuzden kılo bıldırırmımı yapamadım zaten farkedende bişey yok gram bile oynamamış :84:ama almamışımda sevindiren yanı bu sanırım zaten cok sasırmadım cunku ben gayet hakkını vererek yedım bu hafta ınsallah dıkkat edıcem su tatlı krızlerımı bı asabılsem normalde serbetlı tatlıyı sevmeyen ben tulumbaya dadanmıs durumdayım hıcbır guc benı durduramıyor sanırım enerjıye ıhtıyacım var ondan dıyorum yoksa hayatta yemem serbetlı tatlı neyse daha gecmısı okumadım 1. olan arkadasımı tebrık ederım

suankı kılo 72
son kılo 72
verilen kılo sıfırrrrr

geldim kızlar geldim hesaplamaları tamamlar tamamlamaz 1. haftamızın 1si acıklanıyor

mesaj sayım dolmadığı için özelden gönderemedim. benim kilo bildirimimi listeye bile almamışsın pufy :2: küstüm

canım ben burdan bildirimimi yapmıştım ama göremedin galiba.. mesaj atamıyorum henüz mesaj sayım fazla olmadığı için.. benimde yeni kilomu eklersen sevinirim.60 tım 59 um.dün itibariyle böyle..

meliscim bilgiler için çok te$ekkürler, sorduklarina cevep vereyim
suyu tam tersine çok içiyorum günde 3 litreyi buluyordur
ye$il çayi arada bir içiyorum ama tesedüfmü bilmiyorum ama onu içtigim gün kabiz oluyorum bu yüzden hergün içmiyorum
ekmek çok çok az yerim, sevmem fazla aram yok, sadece sahurda 1 dl iftarda ise bir lokma falan (mecbur kalmadiktan sonra)
benim problemim sanirim az yemek yemek diyetisyende öyle demi$ti az yiyorsun diye kilo aliyorsun diye, ama bana verdigi listeyi ben hayatta yiyemem yok her ögün 3 porsiyon protein yok 2 dl ekmek yiyemiyorumki ama yinede proteine agirlik veriyorum

bende vücudumu taniyorum malesef, tek kilo verdigim dönem ha$lanmi$ sebze ve yagsiz hazir çorba yedigim dönem, bunada annem hayatta razi olmuyor çünkü he bacaklarim agiriyor hemde ellerim uyu$uyor böyle beslenince çünkü protein süt meyve yememem gerekiyor

tüm gün agir bir i$te çali$iyorum (magazanin deposunda + 1 saat yürüyü$ ) bu yüzden eve gelince fazla i$ görmüyorum

günaydınn
sahur menüm:
1 yumurta
3 çatal peynir
1 zeytin
1 dilim kızarmıs kepekli ekmek
ayran we su

Günaydın kızlaar .. 1.,2., VE 3. arkadaslarla diğer kilo veren tüm arkadaşları kutluyorum . 200 gr vermiş olmama rağmen moralimin bozulmaması gerek tam gaz devaam

kiz! aynni kiloda sayiliriz bende senden 100gr fazla vermi$im, bende motive oldum ama gelecek hafta alcam diye korkuyorum
benim boyum 161 senin boyun kaç?

ilk hafta olduğu için daha fazla bekleyelim bence haftaya pazt hala ilk haftanın bildirimini yapmayan olursa onu silelim

büyük harflerle yazmışsın canım yaa neye inanırsan o olır. bedenimiz söylediklerimizi ciddiye alır. kendini olumlu şartlandır

eğer pazt işi olan varsa pazar gününden tartılıp msj atmalı bence. diğer türlü çarşambaya kadar sürer kilo bildirimi

mesaj sayım dolmadığı için özelden gönderemedim. benim kilo bildirimimi listeye bile almamışsın pufy :2: küstüm

canım ben burdan bildirimimi yapmıştım ama göremedin galiba.. mesaj atamıyorum henüz mesaj sayım fazla olmadığı için.. benimde yeni kilomu eklersen sevinirim.60 tım 59 um.dün itibariyle böyle..
listeye özel msj atamadığı için giremeyen arkadaşlar.. çok kalabalığız topicte gözden kaçmanız çok normal
yazdığınız msjın konu kısmına fln pufy nin dikkatini çekcek şekilde yazsanız iyi olur gibi
msj sayısını 100 e tamamlamak için bi başlık var, orda doldurabilirsiniz sayıyı

bence vücudunu yanlış tanımışsın, protein yağ yakmaya yardımcıdır
kilo vermeye de çok yardımcıdır
şu dukan diyeti vs hep protein ağırlıklı beslenmeyle oluyo bildiğim kadarıyla
çok az yemek yersen metabolizma yavaşlar, peyniri 2 dilim fazla ye mesela
ekmek yerine ceviz ye, süt iç ya da yoğurt, ayran.. hangisini seviyosan
sadece sebzeyle beslenerek kilo verdiğinde kastan gider

senin hareketine vücudun alışmış olabilir, şaşırt onu.
biraz fazla ye
bir de eğer uzun dönemler uğraştın da, özellikle ramazan dışında da, yine de kilo veremiyosan hormonlarına bi baktırsan iyi olabilir
ramazan dışında da uzun uzun aç kalıp sonra az az yiyosan kıtlıkta hissedip kendini kilitler bedenin

mesaj sayımı tamamlamam için olan başlığı aradım ama bulamadım malesef.. şuan 60 mesajım var doldurmam zor.. eğer pufy görmesse benim bildirimimi özelden yapabilir misin rica etsem bu haftalık

artik öyle yapacagim,iki gündür süt içmeye ba$ladim, protein miktarinida arttirdim, bakalim ne olacak :) metabolizmami $a$irtmak için 5 günde 5 kilo diyetini yapmayi planliyorum ama sadece 5 gün belki biraz düzelme olur
bu arada hormonlarima baktirdim bir sorun yok, ama tiroidimde nodüller varmi$ ama kilo aldirmiyormu$ dedi doktor, benim anlamadigim $ey neden bunca yil ayni beslendimde sadece 8 aydir bu kadar kilo aldigim bundan 8 ay önce sadece56-57 kilo arasiydim $imdi neden 69 onu anlamadim bu yüzden inancim kalmadi, kiyafetlerimin hiçbiri olmuyor bir kaç taneyle idare ediyorum oysa dolabim dolu, bu çok zoruma gidiyor

morel verdigin için çok te$ekkür ederim canim

son 8 ay kilo alıyosun ve uğraşmana rağmen gitmiyo.. bence başka bi dr.a daha git tiroidle ilgili
bi 10-20 kilo aldıktan sonra gidersen geç olabilir

kızlar peki regli günlerimizde nası diyet yapsak?
mesela 5 günde 5 kilo diyeti mi?
2 günlük pirinç lapası diyeti mii
ortalama 5-6 gün boyunca şok diyet yapsak nası olur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…